Pączki na tłusty czwartek. Jakie ceny u Magdy Gessler? Sprawdzamy

Tłusty czwartek tuż tuż! Jeśli nie planujecie przygotowania własnych pączków i faworków, najwyższy czas, by pomyśleć o zamówieniu ich z cukierni. W jakiej cenie kupimy słodkości u Magdy Gessler?

Pączki Magdy Gessler - cena

Już za tydzień, 11 lutego, wypada tłusty czwartek. Niektórzy planują rodzinną akcję smażenia pączków i faworków, inni rozglądają się za najlepszym miejscem, z którego zamówią pyszności na ten dzień. Tym razem planujecie kupić pączki od Magdy Gessler? Sprawdzamy, jakie ceny słodkości obowiązują w jej cukierniach. 

Pączki Magdy Gessler - cena w U Fukiera

Restauracja "U Fukiera" w Warszawie to prawdziwe miejsce z historią. Zlokalizowana na Starym Mieście, serwuje dania, których tradycja sięga nie tylko przedwojennej Polski, ale także XVII wieku. Z okazji tłustego czwartku "U Fukiera" można kupić wyjątkowe słodkości.

W specjalnej ofercie na karnawał i tłusty czwartek znajdują się oczywiście pączki i faworki. Do wyboru mamy pączki z lukrem z dwoma rodzajami nadzienia - z konfiturą malinową i z konfiturą wiśniową. Za jedną sztukę każdego z rodzajów zapłacimy 8 zł. Opakowanie faworków 200 g kupimy w cenie 30 zł. Ponadto w ofercie na karnawał znajduje się także jabłecznik z cynamonem (1,2 kg za 55 zł), sernik z czekoladą (1,2 kg za 65 zł) i beza migdałowa z kremem (1,1 kg za 190 zł).

Słodkości można zamówić i odebrać osobiście lub wybrać dowóz na terenie Warszawy.

Pączki Magdy Gessler - cena w Słodki Słony

Restauracja "Słodki Słony" to miejsce całkowicie zaprojektowane przez Magdę Gessler. Na jej przepisach oparte jest menu, a na wyczuciu estetycznym i wrażliwości - wnętrze lokalu. "Słodki Słony", jak nazwa wskazuje, serwuje zarówno dania obiadowe i przekąski, jak i słodkie wypieki. Jaką ofertę przygotowano na tłusty czwartek?

Wśród smakołyków przygotowanych przez "Słodki Słony" w Warszawie znajdują się m.in. cztery rodzaje pączków (z nadzieniem malinowym, czekoladowym, adwokatowym i różanym), w cenie 11 zł za sztukę. Można również kupić faworki (opakowanie 400 g w cenie 65 zł). Jak informuje restauracja we wpisie na Facebooku, zamówienia można składać telefonicznie lub osobiście w lokalu. 

Zobacz wideo Wielki test warszawskich pączków

Pączki Magdy Gessler - cena w AleGloria

Elegancka restauracja "AleGloria" funkcjonuje w Warszawie już od 15 lat. Nowoczesność łączy się w niej z tradycją, ale zarówno menu, jak i wystrój nawiązują przede wszystkim do okresu Młodej Polski. W "AleGlorii" przygotowano specjalną ofertę na tłusty czwartek.

Do wyboru mamy pączki (6 zł za sztukę) z różnymi nadzieniami: z różą, z czekoladą i z malinami. Możemy również kupić donaty (8 zł za sztukę) z cukrem, z kremem bawarskim lub z posypką. Opakowanie faworków (300 g) kupimy zaś za 40 zł.

Wśród karnawałowych słodkości oferowanych przez "AleGlorię" znajdują się także m.in. eklery czekoladowe (8 zł za sztukę), trufle czekoladowe (30 zł za 10 sztuk), wegańskie brownie z wiśniami (12 zł) czy rollsy z cynamonem (8 zł). 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.