Całe życie robiliśmy to źle. Internautka pokazuje patent na to, jak jeść hot dogi

Hot dogi może nie należą do najzdrowszych przekąsek, ale są bardzo lubiane i proste w przygotowaniu. Tiktokerka znalazła prosty sposób, by zjeść hot doga bez obaw o ubrudzenie się sosami. Sprawdźcie, jak to zrobić.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Czy to hoti dogi mięsne, czy z wegańską parówką, czy kupione, czy robione samodzielnie w domu - problem jest zawsze jeden. Podczas konsumpcji bardzo łatwo umazać się sosami! A w końcu hot dog bez ulubionego sosu nie smakuje tak, jak powinien. Internautka znalazła prosty sposób, jak wyjść z tego starcia obronną (i czystą!) ręką.

Zobacz wideo Powtórka z geografii - hot dogi z czterech stron świata

Jak jeść hot dogi?

Tiktokerka Sheena Marie, znana w sieci jako sheenamarieq, opublikowała krótki filmik, na którym pokazuje, co zrobić, by nie ubrudzić się sosami podczas jedzenia hot doga. My wciąż jesteśmy pod wrażeniem, na jak proste rozwiązanie wpadła internautka.

Po tym, jak polejemy parówkę ulubionym sosem, wystarczy, że obrócimy ją w taki sposób, by sos znalazł się pod spodem. I proszę - buzia czysta!

Filmik Sheeny Marie zobaczycie poniżej.

To co, macie ochotę na hot doga? Możecie sprawdzić, jak zrobić taką przekąskę w domu. Nawet jeśli nie jecie mięsa lub staracie się je ograniczać, możecie się nimi zajadać. Wybierzcie po prostu parówkę wegańską lub wegetariańską, dorzućcie warzywa i sosy... Pycha! Szczegółowe instrukcje znajdziecie w artykule poniżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.