Włoska babcia pokazuje, jak prawidłowo otwierać opakowanie spaghetti. Znów coś robimy źle

Gotujesz ziemniaki w ten sposób? Robisz to źle! Parzysz tak herbatę? Źle! Jeśli myślicie, że widzieliście już wszystko z serii porad kulinarnych tego typu, zobacie koniecznie, jak według prawdziwej włoskiej babci należy... otwierać paczkę spaghetti.

Więcej porad kulinarnych i ciekawostek znajdziesz na naszej stronie głównej

Nonna Elda, czyli Babcia Elda robi furorę na TikToku. Na jej profilu zobaczycie przepisy na pyszne włoskie dania oraz porady dotyczące jej rodzimej kuchni. Pomiędzy przepisami na makarony i foccacie, Nonna Elda nagrała filmik, na którym pokazuje, jak prawidłowo otworzyć paczkę spaghetti. Jeśli przeglądaliście kiedyś porady kulinarne i zastanawialiście się, co jeszcze według nich robicie źle, to trafiliście na odpowiedź za sto punktów.

Jak otworzyć paczkę spaghetti?

Zobacz wideo 3 sposoby na pyszne spaghetti

Na opublikowanym filmiku energiczna Nonna Elda po prostu chwyta nieotwartą paczkę makaronu i... uderza nią mocno o blat. Nitki z łatwością przebijają się przez opakowanie. Proste? Proste! Filmik Włoszki znajdziecie poniżej:

Filmik Nonny Eldy został obejrzany ponad dwanaście milionów razy i stał się prawdziwym viralem. Nic dziwnego - energiczna włoska babcia dała popis!

Haps.pl jest dla Was i dla Was piszemy o kulinariach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.