Za ile zjesz u Roberta Lewandowskiego? Tanio nie jest, ale to cena tortu może zwalić z nóg

Nie ma się co dziwić, że wchodząc do lokalu najsłynniejszego polskiego sportowca, trzeba mieć przygotowany pełny portfel. W restauracji Roberta Lewandowskiego można spróbować wielu ciekawych potraw. Za co zapłacimy jednak najwięcej?

NINE's Restaurant & Sports Bar, którego współwłaścicielem jest najsłynniejszy polski piłkarz, otwarto w październiku 2021 roku. I choć ceny mogą odstraszać część klientów, to chętnych, aby zjeść u Roberta Lewandowskiego, nie brakuje. W lokalu piłkarza można spróbować wielu nietypowych potraw w nowoczesnym wydaniu. Podajemy koszt, z jakim trzeba się liczyć, jedząc w tym miejscu. 

Zobacz wideo

Ceny w restauracji Lewandowskiego mogą zaskakiwać

Warszawska restauracja najsłynniejszego polskiego sportowca w swoim menu oferuje wiele rarytasów. Podobnie jak w innych lokalach celebrytów, zapłacimy za nie jednak dość sporo. Przykładowo za burgery z menu głównego zapłacimy od 45 do 60 złotych. 

W podobnych cenach dostępne są quesadille. Można zamówić też deski dla 3-4 osób, tzw. Platter Team. Ich ceny wahają się od 99 do 290 zł. Biorąc pod uwagę, że kwota rozkłada się na kilka osób, cena wydaje się standardowa.

U Lewandowskiego można zjeść też różnego rodzaju mięsa. Żeberka kosztują 69 zł, schabowy w panko 49 zł, łosoś w nori 65 zł, a stek z siekanej wołowiny z wieprzowiną z grilla 49 zł.

Ile zapłacimy za desery u "Lewego"?

Karnawał to czas, kiedy jada się mnóstwo słodyczy. Ile kosztuje deser w restauracji Roberta Lewandowskiego? Ceny serników w różnych odsłonach to 26 zł. Tyle samo kosztują ciasto cytrynowe, jabłka pod kruszonką, sernikobrownies oraz czekoladowy pretzel. Osiem złotych trzeba zapłacić za porcję lodów, a 16 zł za sztukę miniburgera na ciepło podawanego z lodami.

Torty w restauracji Roberta LewandowskiegoTorty w restauracji Roberta Lewandowskiego Fot. NINE's Restaurant & Sports Bar/Facebook

Od niedawna restauracja oferuje też torty na specjalne okazje. Tu ceny są wygórowane, choć torty zwykle są drogie. Za wypiek dla czterech osób będzie trzeba wydać około czterystu złotych. Z kolei tort dwupiętrowy dla trzydziestu osób będzie kosztował około tysiąc dwieście złotych. Niektórzy twierdzą, że podobne torty można kupić w innych miejscach znacznie taniej.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.