Pomysł na walentynki? Przez nuggetsy do serca. Ten bukiet jest lepszy niż kwiaty, bo rozpływa się w ustach

Danie na walentynki wcale nie musi być wykwintne i drogie. Serce drugiej połówki można podbić kreatywnością i prostotą. Udowodniła to jedna z użytkowniczek TikToka, której propozycja zachwyci każdą miłośniczkę (lub miłośnika) rozpływających się w ustach nuggetsów.

Idealny pomysł na walentynki dla wielu osób to taki, który został wykonany własnoręcznie. A jako że, jak wiadomo, droga do serca prowadzi przez żołądek, to warto połączyć oba te elementy. Huyen to miłośniczka kulinariów i podróży, która na swoim tiktokowym profilu chętnie dzieli się ciekawymi pozycjami z restauracji, a także własnymi przepisami. Na jednym z ostatnich nagrań pokazała niebanalne danie na walentynki

Zobacz wideo Zaskocz ukochaną osobę w walentynki. To prostsze, niż myślisz!

Pomysł na walentynki. Zaskocz swoją drugą połówkę

Kto nie lubi nuggetsów? Te niewielkie, chrupiące kąski z kurczaka to zarówno idealna przekąska, jak i świetny dodatek do dania głównego. Ich rozpływający się w ustach smak doceniła także Huyen, której zdaniem jest to znakomity pomysł na walentynki.  

Nic tak nie wyraża miłości, jak nuggetsy z kurczaka, mam rację? Zabawny pomysł na prezent dla kochających jedzenie walentynek

- czytamy w opisie nagrania.  

Danie na walentynki - bukiet z nuggetsów

Do stworzenia idealnego bukietu potrzebujemy długich wykałaczek, wybranych według upodobania roślin, sznurka, ozdobnego papieru, wstążki... no i oczywiście nuggetsów. Jeżeli nie macie czasu, możecie oczywiście zakupić je w ulubionym fastfoodzie. Jednak jeśli chcielibyście zaskoczyć ukochaną osobę domowym daniem, koniecznie sprawdźcie nasz przepis na idealne nuggetsy z chrupiącą panierką i delikatnym mięsnym środkiem.

Sposób wykonania:

  1. Nuggetsy nadziewamy na wykałaczki. 
  2. Przyozdabiamy kąski ozdobnymi liśćmi i delikatnymi roślinami - tak, by przykryć wykałaczki. 
  3. Całość związujemy sznurkiem u dołu, oplatamy papierem, a następnie związujemy materiałową wstążką. Gotowe! 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.