Przyszła najeść się za darmo i czuła się jak u siebie. Przyłapano ją na gorącym uczynku [WIDEO]

Takie sytuacje w ogóle nie powinny mieć miejsca. Kilka dni temu do sieci trafiło nagranie klientki jednego z popularnych dyskontów. Widać na nim, jak pewien nieproszony gość wdarł się na jedną ze sklepowych półek.

Wyjście na zakupy dla tej kobiety okazało się dość nietypowym przeżyciem. Przechodząc między półkami natknęła się na... mysz. Nagranie z tego nadzwyczajnego zdarzenia od razu trafiło na chińską platformę TikTok.

Zobacz wideo To cię zachwyci! Pieczony bakłażan z jogurtem i świeżą sałatką

Mysz ucztowała na dziale z pieczywem. Gryzoń zajadał się drożdżówką

Klientka, która wrzuciła filmik do sieci, natknęła się na wyjątkowo nieprzyjemną scenę. W jednej z szuflad z pieczywem siedziała mysz wcinająca z apetytem drożdżówkę. Być może sklep zmienia branżę i chce zająć się handlem zwierzętami i produktami zoologicznymi? Nie wiadomo, skąd gryzoń wziął się w tym miejscu i dlaczego nikt z obsługi go nie zauważył.

Nie wiadomo też, jak długo mysz znajdowała się na półce z pieczywem i ile osób sięgnęło po bułki, po których wcześniej chodziła. Najwidoczniej szukała jakiejś słodkiej przekąski i to się jej udało.

Myszy mogą przenosić różne choroby zakaźne

Spotkanie z gryzoniem w sklepie to nie tylko nieapetyczny widok. Myszy mogą być nosicielami różnych chorób zakaźnych, przenoszą bakterie i wirusy, które czasami mogą okazać się śmiertelne dla człowieka. Mysz i zanieczyszczone przez nią produkty powinny zostać jak najszybciej usunięte, a pomieszczenie zdezynfekowane.

Jak zapobiec inwazji myszy? Aby nie dopuścić do inwazji myszy, ważne jest, aby utrzymywać miejsca, w których znajduje się żywność w czystości. Bardzo ważne jest regularne sprzątanie i usuwanie resztek jedzenia z półek i podłogi. Z kolei sama żywność powinna być zawsze przechowywana w taki sposób, aby żadne szkodniki nie miały do niej dostępu. Takie działania są niezbędne, aby uniemożliwić inwazji gryzoni również we własnym domu. Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Więcej o: