"Kuchenne rewolucje", odcinek 250: Magda Gessler ratuje kolejną knajpę. Wypadek zmusił właścicielkę do zamknięcia baru. Otwarty na nowo wymaga pomocy

W najbliższym czasie "Kuchenne rewolucje" obchodzić będą niemałe święto. Zostanie bowiem wyemitowany 250. odcinek programu prowadzonego przez Magdę Gessler. Czego mogą się po nim spodziewać widzowie? Kiedy będzie można go obejrzeć? Odpowiadamy.
Zobacz wideo

"Kuchenne rewolucje" - odcinek 250

Już 11 kwietnia 2019 będziemy mogli zobaczyć jubileuszowy, 250. odcinek programu Magdy Gessler. To niemały sukces w polskiej telewizji. Program ten pokochały miliony ludzi, co widać po statystykach - pierwsze trzy odcinki 19. już sezonu obejrzało średnio aż 2,16 mln widzów. Nic dziwnego, bo "Kuchenne rewolucje" dostarczają nie lada emocji.

Co zobaczymy w najbliższym odcinku? Bohaterką jest pani Agnieszka, właścicielka "Zakątka smaku", który został otwarty pięć lat temu w Konstantynowie Łódzkim i od początku istnienia cieszył się popularnością wśród gości. Jednak z powodów rodzinnych i zdrowotnych restauracja musiała zostać zamknięta. Gdy pani Agnieszka wróciła do zdrowia, postanowiła wznowić działalność, ale goście nie przychodzili już tak chętnie. Magda Gessler odpowiedziała na prośbę właścicielki baru i podjęła próbę ratowania "Zakątka smaku". Czy ta rewolucja zakończyła się powodzeniem? Przekonamy się o tym już 11 kwietnia.

Dziewięć lat "Kuchennych rewolucji"

Program prowadzony przez Magdę Gessler emitowany jest już od dziewięciu lat. Przez dziewiętnaście sezonów zaskakiwał widzów tym, jak doświadczone oko restauratorki pomaga reanimować upadające knajpy. Latały talerze, kilogramy jedzenia trafiły do kosza, pracownicy restauracji zanosili się łzami, ale też śmiechem. Jednym słowem - bywało dramatycznie. Wszystko po to, by ocenić możliwości właścicieli oraz ich załóg i przywrócić świetność ich knajpom. W większości przypadków rewolucje Magdy Gessler kończyły się sukcesem. Jak będzie w kolejnych odcinkach i sezonach? Czas pokaże. Producenci "Kuchennych rewolucji" nie zamierzają poprzestawać na obecnym sezonie. Jesienią wyemitowana zostanie kolejna, dwudziesta już seria.

Program emitowany jest w każdy czwartek o godzinie 21.30 przez stację TVN. Jesteście ciekawi, jak zakończy się kolejna rewolucja Magdy Gessler? Będziecie oglądać jubileuszowy odcinek? 

Zobacz również:

Magda Gessler ma nowy program kulinarny. W pierwszym odcinku spróbuje m.in. mózgu podanego w roli deseru

Under - pierwsza podwodna restauracja w Europie została otwarta. Wnętrza zachwycają, ale terminy zajęte już do końca września

Więcej o: