Magda Gessler stworzyła własne lody. "Odtworzyłam recepturę mojej prababci"

Magda Gessler to osoba pełna zapału do tworzenia nowych rzeczy. Prowadzi kilka programów telewizyjnych, otwiera nowe lokale na kulinarnej mapie Polski i stale udziela się medialnie. Do tego doszło kolejne przedsięwzięcie - lody jak za dawnych lat.

Domowe lody Magdy Gessler

Każdy, kto przynajmniej raz obejrzał odcinek "Kuchennych rewolucji", miał okazję przekonać się, że Magda Gessler to osoba, która hołduje domowym recepturom i daniom "jak u mamy". Nikogo więc nie powinna dziwić informacja, którą opublikowała na swoim profilu na Facebooku. Już niedługo będziemy mogli spróbować efektu jej pracy, której poświęciła się w ostatnim czasie - domowych lodów.

Lody Ice Queen to produkt stworzony zgodnie z recepturą prababci słynnej restauratorki. Gessler zapowiada, że do wyboru będziemy mieli gamę lodów owocowych i czekoladowych. Konkretne smaki uzależnione będą od sezonu i dostępności owoców. Jedno wiemy na pewno - lody mają przywodzić na myśl wspomnienia z dzieciństwa. 

Puszyste, zdrowe, naturalne, przepełnione smakami soczystych owoców i słodkiej czekolady, ale przede wszystkim robione na bazie tradycyjnej receptury babci Haliny, która już od 1947 roku zachwycała nas swoimi lodami w kawiarni "Pionierka" w Słupsku

- pisze Magda Gessler na oficjalnej stronie internetowej Ice Queen

Gdzie będzie można spróbować lodów Ice Queen Magda Gessler?

Lista miejsc, w których zakupimy lody, jeszcze nie została opublikowana, jednak producenci obiecują, że będą one dostępne na terenie całej Polski. Aby jednak nie pozostawiać fanów w niepewności, już w najbliższą sobotę, 2 czerwca, restauratorka pojawi się na warszawskim Placu Europejskim i od godziny dziesiątej będzie częstowała lodami Ice Queen. 

Co myślicie o nowym przedsięwzięciu Gessler? Chętnie spróbujecie lodów według jej rodzinnego przepisu?

Zobacz również:

Magda Gessler ma nowy program kulinarny. W pierwszym odcinku spróbuje m.in. mózgu podanego w roli deseru

Tadeusz Muller: "Ważną część społeczeństwa stanowią rolnicy". Syn Magdy Gessler o diecie i nie tylko

Więcej o:
Komentarze (34)
Magda Gessler stworzyła własne lody. "Odtworzyłam recepturę mojej prababci"
Zaloguj się
 • ze_co

  Oceniono 6 razy 6

  "Magda Gessler stworzyła własne lody. "Odtworzyłam recepturę mojej prababci" - sam tytuł mówi sam za siebie i przedstawia poziom pacaństwa "redakcji" ..

 • cezaryk

  Oceniono 7 razy 5

  Będą takie o smaku parówek by Gessler?

 • klm747

  Oceniono 4 razy 4

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, wyłudzeniami i przekrętami

 • mario.12

  Oceniono 4 razy 4

  to coś nie ma pojęcia o tradycji ani o polskich potrawach przypomnijmy świeżynkę którą to coś marynowało a którą przygotowuje się ze świerzych podrobów tuż po uboju można to sprawdzić "pani fachowiec"

 • rudi46

  Oceniono 4 razy 4

  Gessler zrobi loda ale pytanie czemu to ogłasza w gazecie czyżby zabrakło chętnych

 • plastikpiokio

  Oceniono 4 razy 4

  znalazła się stwórczyni ---czego ???? lodów na patyku amen .

 • siwywaldi

  Oceniono 6 razy 4

  Sraty, taty, choćby DLATEGO, że prababcia nie używała pasteryzowanego mleka czy śmietany, bo ich nie było :-) Natomiast dziś używanie mlecznych produktów niepasteryzowanych, jest całkowicie zabronione.

  A poza tym, naprawdę "tradycyjne" lody wg receptury z przed 70 lat to przy dystrybucji POZA miejsce wytwarzania, to najpewniejsza z pewnych spowodowana zatruciem, MEGA-SRACZKA. więc przestańcie bezkrytycznie łykać te bzdury...

 • justas32

  Oceniono 9 razy 3

  Proponuję żeby nazwać te lody : "Grycanki" ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX