Magda Gessler stworzyła własne lody. "Odtworzyłam recepturę mojej prababci"

Magda Gessler to osoba pełna zapału do tworzenia nowych rzeczy. Prowadzi kilka programów telewizyjnych, otwiera nowe lokale na kulinarnej mapie Polski i stale udziela się medialnie. Do tego doszło kolejne przedsięwzięcie - lody jak za dawnych lat.

Domowe lody Magdy Gessler

Każdy, kto przynajmniej raz obejrzał odcinek "Kuchennych rewolucji", miał okazję przekonać się, że Magda Gessler to osoba, która hołduje domowym recepturom i daniom "jak u mamy". Nikogo więc nie powinna dziwić informacja, którą opublikowała na swoim profilu na Facebooku. Już niedługo będziemy mogli spróbować efektu jej pracy, której poświęciła się w ostatnim czasie - domowych lodów.

Lody Ice Queen to produkt stworzony zgodnie z recepturą prababci słynnej restauratorki. Gessler zapowiada, że do wyboru będziemy mieli gamę lodów owocowych i czekoladowych. Konkretne smaki uzależnione będą od sezonu i dostępności owoców. Jedno wiemy na pewno - lody mają przywodzić na myśl wspomnienia z dzieciństwa. 

Puszyste, zdrowe, naturalne, przepełnione smakami soczystych owoców i słodkiej czekolady, ale przede wszystkim robione na bazie tradycyjnej receptury babci Haliny, która już od 1947 roku zachwycała nas swoimi lodami w kawiarni "Pionierka" w Słupsku

- pisze Magda Gessler na oficjalnej stronie internetowej Ice Queen

Gdzie będzie można spróbować lodów Ice Queen Magda Gessler?

Lista miejsc, w których zakupimy lody, jeszcze nie została opublikowana, jednak producenci obiecują, że będą one dostępne na terenie całej Polski. Aby jednak nie pozostawiać fanów w niepewności, już w najbliższą sobotę, 2 czerwca, restauratorka pojawi się na warszawskim Placu Europejskim i od godziny dziesiątej będzie częstowała lodami Ice Queen. 

Co myślicie o nowym przedsięwzięciu Gessler? Chętnie spróbujecie lodów według jej rodzinnego przepisu?

Zobacz również:

Magda Gessler ma nowy program kulinarny. W pierwszym odcinku spróbuje m.in. mózgu podanego w roli deseru

Tadeusz Muller: "Ważną część społeczeństwa stanowią rolnicy". Syn Magdy Gessler o diecie i nie tylko

Więcej o: