"Czas na grill" - nowy magazyn Biedronki trafił do sprzedaży. W środku przepisy, inspiracje i kupony

Po sukcesie "Moich smaków życia", sieć sklepów Biedronka wydała kolejny magazyn. Tematyka? Zdecydowanie bliska sercom i żołądkom Polaków - grillowanie. Co znajdziemy w magazynie "Czas na grill"? Sprawdzamy.
Zobacz wideo

"Czas na grill" - nowy magazyn Biedronki

Nowy magazyn kulinarny sieci Biedronka zawiera masę przepisów na dania z grilla. Inspiracji zaczerpnąć mogą nie tylko mięsożercy. Poza wieloma odsłonami grillowanej kiełbasy, skrzydełek bbq czy burgerów, znaleźć można też sporo przepisów wegetariańskich, na przykład wegesteki z kalafiora lub bakłażany w ziołach. Fani owoców morza także znajdą coś dla siebie - wśród przepisów znalazły się bowiem również szaszłyki z łososia i ananasa czy grillowana ośmiornica. Jest tu także sporo przepisów z gotowymi produktami, które można kupić w Biedronce - między innymi z marynowanymi mięsami.

Na łamach magazynu znajdziecie też przepisy na marynaty, orzeźwiające napoje, a także ciekawe desery na bazie grillowanych owoców. Wszystkie przepisy opatrzone są informacją o czasie i łatwości przygotowania, a także ilości porcji, które uzyskamy z danych składników.

Magazyn "Czas na grill" - nie tylko przepisy

Miłą niespodzianką są ostatnie strony magazynu, na których znaleźć można kilkadziesiąt różnych kuponów na produkty dostępne w sieci Biedronka. Przy tym, jak informuje sieć w informacji prasowej, magazyn jest już dostępny w niektórych dyskontach:

Nowy magazyn kulinarny Biedronki jest już dostępny w warszawskich sklepach sieci, a pod koniec tygodnia trafi do sprzedaży do wszystkich placówek w kraju. Kosztuje tylko 1,99 zł.

'Czas na grill', nowy magazyn Biedronki'Czas na grill', nowy magazyn Biedronki Fot. materiały prasowe

Wybierzecie się do Biedronki po własny egzemplarz?

Zobacz również:

Więcej o: