A jak ty otwierasz napoje? W wyzwaniu #bottlecapchallange biorą udział również gwiazdy

Otwierasz butelkę wody odkręcając korek dłonią? Wygląda na to, że nie umiesz się bawić. W sieciach społecznościowych zaroiło się ostatnio od filmików w odpowiedzi na nowe wyzwanie #bottlecapchallange, w których ludzie (w tym gwiazdy sportu) otwierają napoje za pomocą kopniaka, samurajskiego miecza lub... samochodu.

Challenge, czyli wyzwania, to już codzienność w mediach społecznościowych. Niektóre stają się jednak tak popularne, że angażują się w nie miliony użytkowników sieci - w tym również gwiazdy.

#bottlecapchallange - na czym polega ta zabawa?

Nie inaczej stało się w przypadku ostatniego hitu sieci - #bottlecapchallange. Na czym polega to wyzwanie? Chodzi o to, aby w możliwie najciekawszy sposób odkręcić butelkę z napojem.

Odkręcanie rękami? Zapomnijcie! Uczestnicy zabawy wymyślili o wiele ciekawsze sposoby na to, by dobrać się do napoju.

Zobacz również:

Zobacz wideo

Jak otworzyć butelkę?

Szwedzki gwiazdor piłki nożnej Zlatan Ibrahimović zrobił wrażenie na fanach, odkręcając korek od butelki za pomocą precyzyjnie wymierzonego kopniaka (Tsubasa na pewno by pozazdrościł). Możecie go zobaczyć na poniższym filmiku. Zlatanowi z pewnością pomogły inne niż piłkarskie umiejętności - Ibrahimović posiada czarny pas w taekwondo

Na tym jednak inwencja użytkowników mediów społecznościowych się nie kończy. Bez trudu znajdziecie bowiem filmiki, w których ludzie odkręcają napoje za pomocą samurajskiego miecza...

... albo samochodu.

Co sądzicie o takim wyzwaniu?

Więcej o: