Biedronka rozdaje darmowe lody. Jak można je zdobyć? Wyjaśniamy

Od 15 lipca w sieci Biedronka trwa promocja, która na pewno przyciągnie uwagę klientów. Wystarczy, że podczas zakupów zbierzemy odpowiednią liczbę naklejek, by otrzymać darmowe lody. Jak działa promocja w Biedronce?

Darmowe lody w Biedronce - musisz zebrać naklejki

Od wczoraj w sieci Biedronka trwa promocja skierowana do prawdziwych lodożerców. W trakcie akcji pod hasłem "Looody, loody!" za zebrane naklejki możemy otrzymać właśnie darmowe lody.

Naklejki otrzymujemy w kasie za zakup lodów, które zostały wyszczególnione w regulaminie akcji promocyjnej. W zależności od tego, jakie lody kupimy, dostaniemy różną liczbę naklejek. I tak za zakup Big Milka lub Twistera do 105 ml otrzymacie jedną naklejkę, za saszetkę Marletto dwie naklejki, a za loda Magnum lub rożek Carte D'Or aż trzy naklejki.

Co ważne, nie ma znaczenia, na jaki smak podanych lodów się zdecydujemy. W promocji biorą udział wszystkie smaki wymienionych powyżej lodów.

Słodycze z Biedronki lepsze niż ich odpowiedniki? Sprawdzamy

Zobacz wideo

Jak można odebrać darmowe lody w Biedronce?

Kiedy już uda się nam zebrać dziesięć naklejek, musimy wkleić je na specjalną kartę promocyjną, którą można dostać przy kasie (jeśli zamierzamy korzystać z promocji do końca, lepiej zaopatrzyć się w zapas kart). Wypełnioną kartę oddajemy w kasie, a w zamian możemy sobie wybrać za darmo jednego loda spośród tych, które objęto promocją (do wyboru: Big Milk do 105 ml, Saszetka Marletto, Magnum do 140 ml, Twister lub rożek Carte D'Or).

Promocja Biedronki trwa od 15 lipca do 25 sierpnia 2019 roku. Naklejki można natomiast zbierać jedynie do 18 sierpnia. Pełen regulamin promocji znajduje się na tej stronie.

To również może was zainteresować:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.