Burger King wprowadził do oferty lody... z bekonem. Do kiedy można je kupić?

Słodko-słone połączenia mają swoich zwolenników. Dlatego często do mięs dodaje się suszone owoce, a do amerykańskich pankejków syrop klonowy i bekon. Z podobnego założenia wyszedł Burger King, który w czasowej ofercie umieścił... lody z bekonem.

Burger King stawia wyzwanie kubkom smakowym

Lody z bekonem to najnowsza propozycja sieciówki Burger King. To niecodzienne połączenie wzbudza niemałą konsternację wśród klientów. Z jednej strony słodkie lody z polewą karmelową, z drugiej słony bekon... Czy to może dobrze smakować? Jak najbardziej. Tak, jak wiele osób uwielbia pankejki z syropem klonowym i bekonem albo karkówkę w słodkiej marynacie z miodu i musztardy, tak i lody z bekonem mogą zdobyć swoich zwolenników.

Lody z bekonem tylko do niedzieli

Nowa propozycja od sieciówki trafiła do czasowej oferty. Jej cena to pięć złotych. Zaskakujące lody możecie kupić w restauracjach Burger King jedynie do najbliższej niedzieli 1 września. Chociaż, kto wie? Może spodobają się klientom tak bardzo, że zostaną wprowadzone do stałego menu?

A jeśli nie wytrzymacie do następnej wizyty w sieciówce, domowe lody możecie przygotować samodzielnie. Jak? Mamy superprosty przepis. Zobaczcie poniższe wideo.

Zobacz wideo

Co myślicie o ciekawym połączeniu na deser, które zaproponował Burger King? Spróbujecie tego loda?

Zobacz również:

Więcej o: