Nowy program kulinarny na antenie TVP 2. Zawodnicy mogą wygrać bon do Biedronki

Od kilku dni na antenie TVP 2 możecie oglądać nową propozycję kulinarną. "Gotowi do gotowania. Start!" to program w ramówce Telewizji Polskiej, który powstał przy współpracy z Jeronimo Martins - właścicielem sieci sklepów Biedronka. Na czym ma polegać nowa propozycja TVP 2 i kiedy można ją oglądać? Odpowiadamy.

Nowy program przy współpracy TVP i Jeronimo Martins

„Gotowi do gotowania. Start!” miał swój debiut kilka dni temu, 9 września. To program, który powstał na wzór brytyjskiej produkcji "Ready Steady Cook!" rozsławionej wśród wielu krajów, między innymi Niemiec, Grecji czy Australii. Polega na tym, że dwie drużyny złożone z kucharza amatora i szefa kuchni w ciągu dwudziestu minut mają przygotować posiłek dla czterech osób o wartości nie wyższej niż 25 złotych. Głównym zamysłem programu jest, by pokazać widzom, że da się przygotować zdrowe jedzenie dla całej rodziny, a przy okazji nie zbankrutować.

Produkty znane Polakom

„Gotowi do gotowania. Start!” jest współtworzony przez Jeronimo Martins. Nic więc dziwnego, że produkty używane przez uczestników konkurencji to te, które możecie znaleźć na półkach Biedronki. Dodatkowo, nagrodą dla zwycięzcy każdego odcinka jest voucher do wykorzystania w tych sklepach.

Kiedy i gdzie można obejrzeć „Gotowi do gotowania. Start!”?

Program prowadzi Marzena Rogalska. Kiedy można go obejrzeć? „Gotowi do gotowania. Start!” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30 na antenie TVP 2.

Jednym z szefów kuchni, którzy pomagają kulinarnym amatorom, jest Adriana Marczewska, którą mieliśmy przyjemność gościć w naszej Kuchni Hapsa. Przygotowała u nas pyszne śledzie po włosku, wędzone , a także klasyk - śledzie w oleju i cebuli.

A jeśli sami macie ochotę przygotować szybki obiad, który nie nadwyręży waszego portfela, sprawdźcie nasz przepis. Kurczak faszerowany pieczarkami z pewnością na stałe zagości w waszym menu.

Zobacz wideo

Co sądzicie o nowym programie? Mieliście okazję już go oglądać?

Zobacz również:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.