Kanadyjski Heinz przykleja nalepki w dziwny sposób. Dzięki temu łatwiej wylejesz keczup

Keczupy w butelkach bez dozownika wielu osobom sprawiają niemały problem. Zwykle masa albo zalewa cały talerz, albo zupełnie nie wypływa. Kanadyjski oddział Heinza wpadł na pomysł, by na opakowaniu zamieścić wskazówkę, jak tego uniknąć.

Jak wydostać keczup z butelki?

Wielu producentów keczupu oferuje swoje produkty w butelkach plastikowych wraz ze specjalnym zamknięciem. Ułatwiają one nałożenie keczupu na talerz czy potrawę. Jednak Heinz słynie z butelek szklanych, bez żadnego wymyślnego korka.

Od dawna można natknąć się na liczne komentarze w sieci odnośnie do trudności w wydostaniu keczup z opakowania tego producenta. Aby ułatwić sprawę, ale pozostać wiernym charakterystycznej butelce, kanadyjski oddział Heinza odpowiedział na potrzeby klientów. 

Heinz przekręcił naklejki na butelkach

Jak? W najprostszy z możliwych sposobów. Producent postanowił przyklejać etykiety na butelki pod skosem. Osoba, która nalewa keczup, musi przekręcić opakowanie tak, aby tekst na naklejce można było przeczytać swobodnie, bez przekręcania głowy.

 

Producent pokazał, jaki kąt nachylenia butelki jest idealny, by keczup wylewał się bez przeszkód, ale miarowo. Obrazuje to również powyższe wideo. Heinz nazwał nowe opakowanie "the pour-perfect bottle", czyli butelka do idealnego nalewania.

A jeśli wolicie samodzielnie zadbać o to, w czym podajecie keczup, zachęcamy was do przygotowania domowej wersji. Oto nasza propozycja na keczup z cukinii. Jeżeli rozlejecie go do słoiczków, nie będziecie mieli problemu z wydobyciem go ze środka.

Zobacz wideo

Co myślicie o takiej inicjatywie? Czy nowy rodzaj opakowania może być pomocny?

Zobacz również:

Więcej o:
Copyright © Agora SA