Magda Gessler podbije świat gier? Nowy biznes szefowej kuchni zaskakuje

Magda Gessler najwyraźniej doszła do wniosku, że jej kulinarne imperium to za mało. Era gier przeżywa drugą młodość i restauratorka chce to wykorzystać, tworząc... własną planszówkę. Jak będzie wyglądała gra Magdy Gessler? Wiemy!

Magda Gessler znana widzom z wielu kulinarnych produkcji stacji TVN (m.in. "Kuchenne rewolucje" czy "MasterChef"), wpadła ostatnio na genialny pomysł. Na swoim Instagramie poinformowała o premierze własnej gry planszowej zatytułowanej "Kuchenny Poker". Sprzedaż gry rusza już jutro - 10.10.2019 

 

Magda Gessler i "Kuchenny poker"

Oficjalna strona gry wprowadza nas w klimat kulinarnych przygód.

Na przygotowanie czeka dwanaście dań należących do czterech kuchni świata, a ty jesteś jednym z konkurujących ze sobą kucharzy. Kto pierwszy skompletuje składniki potrzebne do sporządzenia wybranej potrawy, zgarnia kasę za jej sprzedaż, więc nie daj się ubiec

- czytamy w opisie na oficjalnej stronie gry www.kuchennypoker.pl

Gra spotkała się z samymi pozytywnymi komentarzami na instagramie

Wow, gra, o którą nikt nie prosił, ale każdy potrzebował

- piszą fani restauratorki.

Na portalu widnieje także zegar odliczający czas do premiery, która odbędzie się lada chwila. Magda Gessler poinformowała już swoich fanów, że 500 pierwszych osób, które zarejestrują się i kupią grę, otrzyma ją w promocyjnej cenie.

Restauratorka mocno zadziwiła swoich fanów, wypuszczając kolekcję ubrań marki "Besos". Zaskoczenie było wytedy jednak chyba mniejsze, niż w przypadku gry "Kulinarny Poker". To jednak nie jedyna nowa inwestycja znanej restauratorki. W czerwcu premierę miała bowiem marka lodów "Ice Queen". które tworzone są według rodzinnej receptury babci Magdy Gessler, a sprzedawane jedynie w kilku miejscach w Polsce - głównie w kawiarniach i restauracjach.

Więcej o: