Kilogram kurczaka za pięć złotych, a kaczki za siedem. Będą kolejki w Biedronce?

Biedronka w ramach promocji, oferuje swoim klientom produkty w niższych cenach. Każdego tygodnia pojawia się sporo przecen. Nadeszła pora na mięso. Ceny zwalają z nóg!

Obniżki cen mięs w Biedronce

W najbliższych dniach w Biedronce będzie można się porządnie obkupić. Sieciówka wprowadziła bowiem spore obniżki cen mięs. Dotyczą one zarówno produktów surowych, jak i wyrobów mięsnych. Nie zapomniano także o rybach. Co i w jakich cenach będzie można kupić?

Kilogram kurczaka za 5 złotych

Jak wskazuje portal Biznes Info, ceny mięsa w Biedronce będą naprawdę okazyjne. Promocja obejmie między innymi kaczkę, którą będzie można kupić już za 6,99 zł/kg, szynkę wieprzową bez kości w cenie 10,99 zł/kg, stek wołowy bavette za 3,79 zł za 100 g, czy podudzie z kurczaka za 4,99 zł/kg. Ale to nie wszystko.

A skoro jesteśmy w temacie podudzi, koniecznie sprawdźcie nasze wideo z pysznymi udkami w coli. Przepis jest naprawdę prosty, a efekt wyśmienity. 

Zobacz wideo

Wyroby mięsne także będą podlegały obniżce cen. Na przykład za kiełbasę toruńską zapłacimy 0,99 zł za 100 g, a za boczek wędzony parzony 1,99 zł za 100 gram.

Przecenione będą również ryby. Filet z dorsza kosztować będzie 3,49 zł za 100 g, a za taką samą ilość mintaja zapłacimy jedynie 2,99 zł. W promocyjnej cenie pojawi się nawet stek z tuńczyka - 4,99 za 100 g.

Oczami wyobraźni widzimy już ciągnące się kolejki do kas. Planujecie w nich stanąć?

Zobacz również:

 

Więcej o: