Mroczne Frappucino na Halloween - Starbucks zachęca do spróbowania, ale smak jest tajemnicą

Z okazji Halloween, sieć kawiarni Starbucks wypuściła mroczną kawę. Znajdz baristę w czarnym fartuchu i rozkoszuj się magicznym smakiem Dark Magic Frapuccino.
Podejdź do baristy w czarnym fartuchu i zapytaj o Dark Magic Frappuccino. Tylko w ten sposób przekonasz się o jego magicznym smaku. Spieszcie się, by zdążyć przed innymi, jest to oferta mocno limitowana i dostępna tylko do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów"

- zachęca sieć.

Jak smakuje Dark Magic Frapuccino? Jak odpowiadają przedstawiciele marki pod postem o kawie na oficjalnym profilu Starbucks na Facebooku, smak kawy to sekret. A zatem, dopóki jej nie zamówimy, nie dowiemy się tego. Dark Magic Frapuccino w rozmiarze Tall kosztuje 16,90 zł, Grande 18,90 zł, a Venti 20,90 zł. Jak zapewniają administratorzy fanpage'a Starbucks, napój jest wegański.

"Mogę prosić o imię?"

Starbucks podbija serca klientów swoimi limitowanymi akcjami. Sama sieć zasłynęła głównie dzięki klasycznemu już "mogę prosić o imię?". Imię umieszczane na kubku daje nam poczuje wyjątkowości, kiedy - czekając w zatłoczonej kawiarni - słyszymy "Proszę bardzo, cappuccino dla Agaty".

Tematyczne serie kaw, są coraz bardziej rozpoznawalne. Sama sieć stosuje je już regularnie cały czas wymyślając nowe połączenia. Obecnie w sprzedaży dostępna jest jesienna oferta w smakach pralin i dyni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.