McDonald's zdradza, jak jeść ich zestawy, kiedy ma się zajęte ręce [TRIK]

Zestawy z popularnej sieciówki cieszą się dużym zainteresowaniem. Jednak wszystkie ich elementy pakowane są w osobne pudełka, co niekiedy może sprawiać kłopot. Pracownicy australijskiego oddziału McDonald's podzielili się na Instagramie ciekawym trikiem.

Zaskakująco prosty patent McDonald's

W zestawy z popularnej sieciówki wchodzą zwykle trzy osobne opakowania - kanapka lub kurczaki, frytki i napój. Jeśli nie siedzicie akurat przy stoliku, taka liczba elementów może sprawiać pewien problem podczas jedzenia. Szczególnie wtedy, gdy macie mało miejsca lub tylko jedną wolną rękę. Z rozwiązaniem przyszedł australijski McDonald's. Na prostej grafice zaprezentowano sposób, w jaki można "skompresować" opakowania tak, by zajmowały mniej miejsca.

 
Masz ochotę na posiłek, który możesz zjeść używając jednej ręki? Wystarczy, że rozłożysz pudełko z burgerem, z pustej części zrobisz tackę na frytki i nabijesz je na wierzchu napoju. Proste

- napisano pod postem. Metoda wydaje się tak łatwa, że dziwi fakt, że nie jest zbyt popularna. Czasem takie proste rozwiązania przychodzą znienacka. A podpowiedź ze strony sieciówki z pewnością ułatwi teraz organizację przestrzeni podczas jedzenia.

Lubicie triki na zaoszczędzenie miejsca? Musicie zatem zobaczyć, jak zmieścić w szafie dwa razy więcej ubrań. Oto prosty myk.

Zobacz wideo

Dobry patent za kółkiem? 

Na portalu DailyMail zasugerowano, że jest to idealny sposób na jedzenie podczas prowadzenia samochodu. Jednak, z kilku powodów, odradzamy. Co prawda polskie prawo nie zabrania jedzenia ani picia pod warunkiem, że kierowca jedzie sam, ale czynności te niekiedy dekoncentrują osobę prowadzącą auto. Tym bardziej, że w Polsce dużo samochodów ma skrzynię manualną, która wymaga większego zaangażowania podczas jazdy niż w przypadku automatów. Bezpieczniej zatem po prostu się zatrzymać na obiad, nawet zjedzony w aucie albo zabrać go do domu.

Zobacz również:

Więcej o: