Katarzyna Zielińska pokazała swoją kuchnię. Meble minimalistyczne, ale spójrzcie tylko na ścianę

Wiele gwiazd uwielbia zimowe wyjazdy do ciepłych krajów, by nie musieć mierzyć się z polską kapryśną zimą. Są też tacy, którzy wolą spędzać święta w domu. Katarzyna Zielińska pokazała niedawno obserwatorom na Instagramie swoją kuchnię, wyrażając ekscytację świątecznym okresem.

Katarzyna Zielińska pokazała kuchnię - piękna!

Katarzyna Zielińska nie kryje się ze swoim życiem prywatnym tak bardzo jak wiele gwiazd. Ostatnio pokazała fanom, którzy obserwują ją na Instagramie, kawałek swojego mieszkania - to pięknie wyposażona kuchnia. Aktorka zdradziła też, że przerwa świąteczna, to jej ukochany okres.

Czy Wy też tak kochacie ten czas pomiędzy świętami a Nowym Rokiem? Ja bardzo!!!!!!!!!!!!! Odpoczynek, świąteczny klimat i perspektywa spędzenia tego czasu z ludźmi , których kochasz!!!!

- napisała aktorka w jednym z ostatnich postów na serwisie Instagram.

 

Zobaczcie, jak gwiazda przygotowywała się ostatnio do Świąt Bożego Narodzenia:

Zobacz wideo

Kuchnia Katarzyny Zielińskiej - minimalizm i tęsknota za naturą

Na załączonym zdjęciu pozuje uśmiechnięta na tle swojej kuchni. Możemy dostrzec minimalistyczne meble utrzymane w jasnej kolorystyce. Przestrzeń wygląda nowocześnie, ale też przytulnie.

Nic dziwnego, że aktorka postanowiła się nią pochwalić. Uwagę zwraca przełamanie bieli roślinnymi motywami. Oryginalna ściana i postawiona przy niej doniczkowa roślina dopełniają stylizacji wnętrza kuchni. Do tego wyspa i barowe stołki wręcz zachęcają do spędzenia w niej trochę czasu, przy kawie lub z książką.

Aktorka przy okazji publikacji zdjęcia przypomniała również o swoich spektaklach w Teatrze Muzycznym Roma: "Dzisiaj i jutro spektakle @nowyjork.prohibicja , ale to czysta przyjemność. Tam nie czuję, że pracuję."

Więcej o: