Sushi z restauracji w Lidlu? Sieć testuje sprzedaż. Sprawdzamy, gdzie można je dostać

Jeśli jesteście fanami sushi, ten artykuł jest dla was. Nie musicie już wybierać się do drogish sushi barów ani męczyć się, jedząc średniej jakości gotowe zestawy, które dostepne są w wielu sklepach. Lidl wprowadza do swojej oferty sushi z restauracji - świeże i pyszne.

Restauracyjne sushi w Lidlu

Zarząd sieci Lidl postanowił przetestować sprzedaż świeżego sushi. Projekt już ruszył, a jego założeniem są codzienne dostawy japońskiej potrawy przygotowywanej przez jedną z restauracji w Poznaniu - Yattai Sushi Bar. To ciekawa propozycja dla wszystkich zwolenników japońskiej kuchni. W szczególności ucieszą się ci, którzy mają utrudniony dostęp do sushi barów lub nie chcą wydawać niekiedy naprawdę sporych kwot na wyjście do lokalu.

Jeśli macie naprawdę dużą ochotę na sushi, przygotujcie porcję XXL. Oto tort sushi, który zadowoli każdego fana kuchni japońskiej.

Zobacz wideo

Świeże sushi do 45 złotych

Dania są przygotowywane w nocy, a rano dostarcza się je do sklepów. Dzięki temu klienci mogą kupić świeże sushi, które nie leżało w lodówce przez kilka dni tak, jak dzieje się w przypadku zestawów sushi, które kupić można obecnie w wielu sklepach. Sprzedaż odbywa się od poniedziałku do soboty, a kupić można pięć różnych zestawów. W zależności od kompozycji, ich ceny oscylują pomiędzy 24,99 a 44,99 zł. W piątki i soboty można dostać także większe zestawy weekendowe.

Zarząd sieci Lidl postanowił przetestować sprzedaż świeżego sushi.Zarząd sieci Lidl postanowił przetestować sprzedaż świeżego sushi. Fot. Shutterstock/gosphotodesign

Sushi z Lidla jeszcze nie dla wszystkich

Testy odbywają się na razie w 10 sklepach na terenie Poznania i okolic. Jeśli okażą się sukcesem, być może za jakiś czas cała Polska będzie mogła rozkoszować się sushi wykonanym zgodnie z restauracyjnymi standardami. 

Zobacz również:

Więcej o: