Nieoczekiwany efekt Mexitu. Fani masowo wykupują książkę kucharską Meghan Markle

Niespodziewana decyzja księżnej i księcia Sussex wstrząsnęła mediami. Oprócz pytań, co dokładnie wiąże się z rezygnacją przez nich z pełnienia funkcji przypisanych członkom rodziny królewskiej, pojawiają się też zupełnie nieoczekiwane skutki. Jak na przykład "druga młodość" książki kulinarnej Meghan Markle.

Wsparcie dla potrzebujących kobiet

Napisana przez księżną "Together: Our Community Cookbook" jest owocem współpracy Meghan z kobietami z The Hubb Community. Dochód ze sprzedaży książek zostaje przekazany potrzebującym kobietom, z którymi często spotyka się księżna Sussex. Jej działalność charytatywna, nagłaśnianie takich społecznych zagadnień jak feminizm czy kulturalna różnorodność, zagwarantowały jej poparcie i sympatię fanów rodziny królewskiej.

Zobaczcie również: Meghan Markle szaleje w kuchni. Pałac Kensington pokazał wyjątkowe wideo

Zobacz wideo

Masowe wykupowanie książki kucharskiej

Decyzja Meghan Markle i księcia Harry'ego jest także obszernie krytykowana, ale w odpowiedzi na niepochlebne opinie niektórzy użytkownicy Twittera zaproponowali kontratak - wykupowanie książki księżnej, by okazać jej swoje wsparcie. Według osób obserwujących całe zdarzenie Meghan Markle jest zbyt postępową osobą, a rodzina królewska ograniczała i krępowała jej chęci do nagłaśniania ważnych dla niej tematów.

Ponowna popularność "Together: Our Community Cookbook" jest być może spowodowana kontrowersyjnym wydarzeniem. Warto jednak pamiętać, że dochód z jej sprzedaży trafi na szczytny cel. A to z pewnością dla księżnej Sussex jest najważniejsze.

Zobacz również:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.