Oto najlepsze restauracje w Polsce według serwisu Pyszne.pl. Na czele Kuchnia u Babci Maliny

Już po raz piąty popularny serwis Pyszne.pl przyznał nagrody dla najlepszych restauracji w Polsce. Pyszne.pl Awards od 2015 roku przyznawane jest na bazie opinii i ocen klientów, którzy skorzystali z oferty danej restauracji.

Kuchnia u Babci Maliny najlepszą restauracją z dowozem

Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu okazała się Kuchnia u Babci Maliny, otrzymując tytuł najlepszej restauracji z dostawą na terenie Polski oraz najlepszej restauracji oferującej dowóz w Krakowie.

Właścicielka restauracji, Stanisława Wąsowicz jest bardzo dumna z wyróżnienia. - Świadomość, że Kuchnia u Babci Maliny od lat jest uwielbiana przez tak wiele osób, motywuje nas do dalszego dokładania wszelkich starań, aby przygotowywać dla naszych klientów dania najwyższej jakości. To naprawdę wielki zaszczyt - zdradza w wywiadzie dla serwisu superbiz.se.pl.

Pizza i kuchnia azjatycka

Serwis przyznał także nagrody najlepszym lokalom wyłonionym w 18 miastach w poszczególnych województwach. Okazało się, że w ubiegłym roku wśród Polaków nie osłabła popularność pizzy. We Wrocławiu została wyróżniona Pizzeria Muzyczna, natomiast Pizza Taxi już drugi rok z rzędu wygrywa w Poznaniu. W Warszawie i Łodzi trwa z kolei dobra passa restauracji oferujących kuchnię azjatycką, zwyciężyły tam po raz kolejny Bong Bong Asian Bistro i Susharnia.

Inessa Kim z Top Chefa i przepis na azjatyckie pierożki:

Zobacz wideo

W tym roku w konkursie pojawiła się nowa kategoria. Rywalizowały w niej ze sobą restauracje, które, począwszy od swojej premiery, zaliczyły w serwisie bardzo dobry start. Tytuł zwycięzcy w tej kategorii otrzymał Baku Kebab w Warszawie.

Pełen ranking można znaleźć na tej stronie>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.