Tłusty czwartek 2020: ile jutro zapłacimy za pączki w Biedronce i innych sieciówkach? Sprawdzamy promocje

Tłusty czwartek w Polsce urósł niemal do rangi święta narodowego. W tym roku obchodzić go będziemy jutro, 20 lutego. Jeśli nie planujecie smażyć własnych pączków, warto kupić te gotowe. Sprawdziliśmy, jaką ofertę na ten dzień przygotowały najpopularniejsze sieciówki.

Tłusty czwartek - Biedronka

W jakiej cenie sprzeda nam pączki Biedronka? Sieciówka, przygotowała dla swoich klientów tłustoczwartkową ofertę. Od 19 do 20 lutego można tu kupić pączki klasyczne i te z dziurą (donuty) w dwóch promocjach. Kupując 12 donutów w różnych wersjach, zapłacicie za 8 (odejmowane są ceny najtańszych bułeczek). Pojedynczo, zależnie od rodzaju, kosztują od 0,99 do 2,19 zł. Druga promocja dotyczy tradycyjnych pączków z nadzieniem i cukrem pudrem lub lukrem. Kupowane osobno kosztują 0,79 zł, jeśli zaś kupicie ich 6, za sztukę zapłacicie 0,55 zł. 

Tłusty czwartek 2020:  Lidl pączki

Ile kosztują pączki w Lidlu? Na ten wyjątkowy dzień zarząd sieciówki zaplanował specjalne ceny pączków. Klasyczne z nadzieniem wieloowocowym i cukrem pudrem kupicie po 0,58 zł za sztukę. Jeśli zdecydujecie się na zakup 12 pączków, zapłacicie za nie po 0,42 zł. W ofercie Lidla dostaniecie szeroką gamę rozmaitych tłustoczwartkowych przekąsek. Między innymi pączki z nadzieniem o smaku mlecznym, orzechowym, z ajerkoniakiem czy słonym karmelem. Są także minipączki serowe, gniazdka z lukrem oraz faworki. 

Zobacz wideo Zobaczcie, jak rok temu wyglądał tłusty czwartek przed słynną warszawską pracownią cukierniczą. Czy w Biedronce i Lidlu również będą takie kolejki po pączki?

Tłusty czwartek - cena pączków w Żabce

Żabka również przygotowała ofertę na tłusty czwartek 2020. Dostaniecie tu kilka typów pączków i donutów, między innymi z nadzieniem o smaku waniliowym, truskawkowym czy z marmoladą. Klasyczny pączek z marmoladą kosztuje 0,99 zł, zaś za najdroższą przekąskę - donuta lub pączka z czekoladą wedlowską - zapłacicie 2,99 zł. 

Tłusty czwartek 2020 - pączki Carrefour

Pączki w sklepach Carrefour również dostaniecie w niższej cenie. W ofercie znajdują się te z lukrem i kandyzowaną skórką pomarańczową, a także najzwyklejsze, obsypane cukrem pudrem. Promocja dotyczy zakupu opakowania 10 sztuk. Za taką słodką paczkę zapłacicie 5,99 zł.

Więcej o: