Masz dość spędzania długich godzin w kuchni? Biedronka oferuje sprzęty, które znacznie usprawnią przygotowywanie dań

Od 26 marca ruszyła nowa promocja tematyczna w Biedronce. Tym razem jej temat to Dom, a w ofercie znajdziemy wiele sprzętów AGD. Co warto kupić?

Promocja w Biedronce

Jeśli gotowanie i pieczenie do tej pory sprawiało, że w kuchni chcieliście spędzić jak najmniej czasu, to się może zmienić. Od wczoraj w Biedronce można kupić urządzenia, które ułatwią i przyspieszą przygotowywanie obiadu czy ciasta.

Jedna z najpopularniejszych sieci sklepów w kraju po raz kolejny oferuje ciekawe sprzęty AGD przydatne wszystkim, którzy lubią ułatwić sobie i uatrakcyjnić przygotowywane posiłków. Oferta jest warta uwagi – sprzęty dostaniemy w bardzo przystępnych cenach! Co znajdziemy w ofercie?

Co kupimy w Biedronce?

Robot kuchenny 8 w 1 – 149 zł

Robot kuchenny, dzbanek do koktajli i misa. Sprzęt pozwala kroić, siekać, ugniatać ciasto, kroić w plasterki, mieszać, ubijać, przygotowywać koktajle, ścierać na małych oraz na dużych oczkach, wyciskać sok z owoców. Moc – 750 W.

Wyciskarka wolnoobrotowa – 199 zł

Wyciskarka wolnoobrotowa (60 obrotów na minutę) – umożliwia wyciskane soków z owoców, również małych, oraz z liści.

Zobacz wideo Zobacz również, jak bez wysiłku wyczyścić blender. Mamy kilka myków.

Frytownica beztłuszczowa – 199 zł

Frytownica, dzięki której w zdrowy sposób przygotujesz pyszne frytki, mięso, ciasta i warzywa. Można w niej również rozmrażać produkty. Smażenie bez tłuszczu odbywa się dzięki zastosowaniu technologii szybkiej cyrkulacji powietrza.

Ponadto w ofercie znajdziecie inne produkty dostępne w kuchni. Można je zobaczyć na stronie sieciówki. Oferta obowiązuje do 8 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Więcej o: