Starszej pani zabrakło piwa. Szybko znalazła rozwiązanie problemu i stała się gwiazdą Internetu

Seniorka z Pensylwanii pewnego dnia kwarantanny odkryła, że w jej lodówce skończyło się jej ulubione piwo. Wpadła więc na genialny pomysł, jak je zdobyć bez wychodzenia z domu. Jej zdjęcie, zrobione przez przechodzących, szybko stało się wiralem.

Jak dostać piwo bez wychodzenia z domu?

93-letnia Olive Veronesi z Pensylwanii ma w zwyczaju wypijać puszkę piwa Coors Light. W ostatnich tygodniach - podobnie jak wielu innych Amerykanów - przestała wychodzić z domu, by nie narażać się na zakażenie koronawirusem. Gdy odkryła, że nie ma większego zapasu ulubionego napoju, stanęła w oknie z kartką „I need more beer!” („Potrzebuję więcej piwa”).

Dostała sporo piwa

Jej apel dostrzegli przechodnie, którzy szybko odpowiedzieli na jej prośbę. Umieścili także zdjęcia w Internecie. Pomysłowość starszej pani została doceniona przez internautów, bo fotka została udostępniona tysiące razy! Do seniorki zgłosił się też producent piwa i zaoferował jej dożywotnie dostawy ulubionego napoju.

Zobacz wideo Co można zrobić z piwem poza jego wypiciem? Pysznego kurczaka pieczonego na butelce. Łapcie sposób przygotowania!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.