W Auchan będzie można zrobić zakupy z odbiorem osobistym. Przy sklepach staną lodówkomaty

Firma Inpost rozpoczyna nowe przedsięwzięcie ułatwiające robienie zakupów - lodówkomaty, w których będzie można odebrać zakupy spożywcze. Partnerem projektu została jedna z największych sieci dyskontów.

Zakupy z odbiorem w lodówkomacie

Prezes Inpostu, Rafał Brzoska, poinformował w mediach społecznościowych o pilotażowym projekcie firmy, który opracowano w odpowiedzi na zmiany rynkowe. Mowa o lodówkomatach, które mają stanąć przy wybranych sklepach sieci Auchan - partnera inicjatywy. Według danych dostępnych na stronie dyskontu, na razie możliwy jest odbiór zakupów w jednym tego typu urządzeniu, w podwarszawskim Piasecznie. Jeśli inicjatywa się sprawdzi, przy sklepach stanie ich więcej.

Podobnie jak w obsługiwanych przez Inpost paczkomatach, z lodówkomatów klienci będą mogli odebrać zakupy spożywcze. Dzięki odpowiedniej temperaturze wewnątrz, produkty takie jak lody, mrożonki czy świeże owoce i warzywa zachowają odpowiednią temperaturę. Wystarczy wybrać potrzebne produkty poprzez stronę internetową dyskontu, a na etapie dostawy i płatności odnaleźć interesujący nas lodówkomat, do którego zostaną dostarczone zakupy.

Każdy kryzys gospodarczy zmienia oblicze gospodarki. Każdy przedsiębiorca widzi albo szanse, albo zagrożenia, albo jedno i drugie. My widzimy mnóstwo zagrożeń, ale również wiele szans - niektóre już wykorzystujemy, uruchamiając nowe usługi […]. Widzimy olbrzymi potencjał w kanale e-grocery i zamierzamy na nim odcisnąć swoje mocne inpostowe piętno.

- napisał Brzoska na LinkedInie.

Zobacz wideo Konserwy tylko na kanapki? Zobacz, jak przygotować z pyszne danie z makaronem!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.