Zakupy w niedzielę z dostawą do domu? W Biedronce będzie to możliwe

Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i umożliwia dokonanie zakupów online nie tylko w tygodniu, lecz także w niedzielę. Stało się tak dzięki współpracy z Glovo.

Zakupy z dostawą w niedzielę

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej usłudze w Biedronce. Dzięki porozumieniu pomiędzy Biedronką a Glovo, za pomocą aplikacji można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu (więcej o tym w osobnym artykule). Teraz sieć poszła o krok dalej i umożliwia zamówienie produktów z dostawą tego samego dnia. Jak to ma działać?

Wystarczy zrobić zakupy poprzez aplikację Glovo. Jak podaje serwis Dla Handlu, Biedronka oferuje około 1500 najczęściej kupowanych produktów. To między innymi banany, piersi z kurczaka, pomidory malinowe czy masło. Promocje w sklepach stacjonarnych obowiązują także podczas zakupów online.

Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu

- powiedział Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka, cytowany przez serwis Dla Handlu.

Kto może skorzystać z nowej usługi Biedronki?

Nowa usługa Biedronki funkcjonuje w 16 miastach w Polsce. Taką możliwość mają mieszkańcy Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina.  

Zobacz wideo
Więcej o: