Lidl zachęca do oszczędzania. Jak zdobyć skarbonkę?

Lidl startuje z akcją "W Lidlu oszczędzanie ma swój dom" i rozdaje skarbonki. Co zrobić, by ją otrzymać?

Od 10 sierpnia do 5 września w sieci sklepów Lidl trwa akcja „W Lidlu oszczędzanie ma swój dom”. Inicjatywa ma zachęcić klientów do odkładania nawet drobnych kwot. Korzystając z promocji i wybierając produkty w dobrych cenach możemy zaoszczędzić niemałe kwoty. 

Jak zdobyć ceramiczną skarbonkę?

Za każde zakupy w Lidlu, za które zapłacimy co najmniej 40 zł, otrzymamy naklejkę. Gdy zbierzemy 6 naklejek, możemy wymienić je w kasie na skarbonkę. Uwaga! Naklejki można otrzymać tylko za paragony, na których znajdzie się co najmniej jeden owoc, warzywo lub inny produkt z działu „Ryneczek Lidla”.

Jak wygląda skarbonka? 

Ceramiczna skarbonka ma kształt domku i jest dostępna w trzech kolorach: żółtym, niebieskim i czerwonym, zapakowana jest w kartonik. Akcja ma wymiar symboliczny. Jej celem jest zachęcenie Polaków do odkładania pieniędzy na realizację swoich planów i marzeń. Jest także odpowiedzią na obecną sytuację, niepokój i nowe wymagania związane z pandemią. Według inicjatorów to dobry moment, aby zwrócić uwagę na korzyści, jakie płyną z oszczędzania pieniędzy m.in. dzięki polityce cenowej prowadzonej w dyskontach.

Zobacz wideo