Biedronka rozdaje vouchery. Co zrobić, żeby je dostać?

"W dniach 10-12 sierpnia Biedronka organizuje nową akcję promocyjną "Teraz albo nigdy". Za zakupione produkty szkolne można otrzymać zwrot w postaci vouchera o wartości 25 zł. Są dwa warunki.

Do rozpoczęcia nowego roku szkolnego zostały już tylko trzy tygodnie. To dobry moment, by skompletować wyprawkę szkolną. Z tej okazji sieć sklepów Biedronka organizuje nową akcję promocyjną.

Klienci, którzy kupią artykuły szkolne i plecaki w Biedronce w dniach 10-12 sierpnia, mogą otrzymać voucher na 25 złotych na zakupy w sklepach sieci. Są dwa warunki: trzeba być posiadaczem karty Moja Biedronka i kupić wyprawkę szkolną za minimum 50 złotych. Na jedną kartę stałego klienta przyznawany jest tylko jeden bon dziennie. Zakupy można natomiast rozłożyć na dwa dni i otrzymać dwa vouchery.

Voucher można będzie wykorzystać na zakupy w Biedronce w dniach 17-22 sierpnia 2020 roku. Wartość zakupów będzie musiała być wyższa co najmniej o 1 złotych od wartości vouchera, czyli wynosić minimum 26 złotych. Jeśli jesteśmy posiadaczami dwóch voucherów, to musimy je wykorzystać osobno, na dwóch rachunkach. 

Zobacz wideo