Wróciła Akcja24 w Biedronce. Sklepy otwarte dłużej

Biedronka ponownie wydłużyła swoje godziny otwarcia. Powodem jest wzrost zachorowań na Covid-19.

Biedronka: godziny otwarcia przedłużone

Sieć sklepów Biedronka wznowiła Akcję24. Od ostatniego weekendu wydłużono czas pracy placówek. Aż 40 Biedronek w kraju będzie otwartych przez 24 godziny na dobę, około 650 – do 23.30, zaś prawie 2600 co najmniej do 23.00. Sieć zareagowała w ten sposób na rekordowy przyrost zarażeń koronawirusem w ostatnich dniach.

Biedronka całodobowa - gdzie?

W jakich miastach znajdują się Biedronki, w których można zrobić zakupy przez całą dobę? To m.in. Gliwice, Kraków, Łaziska Górne, Sokołów Podlaski i Stalowa Wola. Pełną listę placówek można znaleźć na stronie sieciówki.

Biedronka całodobowa - drugie podejście

Akcja24 została po raz pierwszy wprowadzona 1 kwietnia 2020 roku podczas wiosennej fali zakażeń koronawirusem. Przedstawiciele Biedronki podkreślają, że to rozwiązanie sprawdziło się doskonale i umożliwiło zrobienie zakupów w bezpiecznych warunkach.

Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo

– napisał Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny sieci w oficjalnym komunikacie Biedronki.

Zobacz wideo Risotto grzybowe z boczkiem [PRZEPIS]
Więcej o: