Pracownicy Biedronki docenieni? Na firmowej imprezie online pojawi się Zenek Martyniuk i Beata Kozidrak

Nie samą pracą żyje człowiek. Wie o tym zarząd sieci sklepów Biedronka, który postanowił zorganizować imprezę z przytupem. Jak na czasy przystało, odbędzie się przez internet.

Największa impreza online w Polsce?

Na odrobinę rozrywki zasługuje każdy, a za trudy ostatnich miesięcy w szczególności należy się to pracownikom sklepów spożywczych. Być może z takiego założenia wyszli przedstawiciele sieci Biedronka, którzy zaplanowali niebywałą imprezę, niemalże na miarę sylwestra w telewizji.

O co całe zamieszanie? Wystarczająco ciekawym jest fakt, że w przyjęciu weźmie udział ponad 70 tysięcy pracowników sieci wraz z rodzinami, a całość odbędzie się online. Zorganizowanie takiej imprezy przez internet to spore wyzwanie, dlatego w tym celu powstała specjalna platforma.

Poczucie jedności jest obecnie ważne, jak być może nigdy wcześniej. Biedronka to nie tylko sieć handlowa, ale przede wszystkim społeczność licząca ok. 70 tysięcy pracowników w całej Polsce. Cieszę się, że dzięki nowym technologiom możemy zrealizować prawdopodobnie największe wydarzenie tego typu, jakie kiedykolwiek miało miejsce w Polsce.

- powiedział Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka, cytowany na Portalu Spożywczym.

Zobacz wideo Ekspresowa szarlotka z waniliowym kremem. Niebo w gębie!

Zenek Martyniuk na imprezie Biedronki

Co wydarzy się podczas przyjęcia? Jeśli spodziewacie się nudnych przemówień i życzeń noworocznych, jesteście w błędzie. Do wzięcia udziału bowiem poproszono największe gwiazdy telewizji. Całość poprowadzi Krzysztof Ibisz, a jedną z atrakcji będzie występ kabaretu Ani Mru Mru, który wykona trzy skecze. Za oprawę muzyczną będą odpowiedzialne największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Beata Kozidrak i Bajm oraz Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Nie zabraknie także głosu samych pracowników, którzy wraz z kompozytorem Adamem Sztabą i Beatą Kozidrak przygotowali swoją wersję piosenki Bajmu "Biała armia".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.