Lody o smaku Majonezu Kieleckiego to hit internetu. Lodziarnia prowadzi sprzedaż na wynos

Fani majonezu dzielą się na tych, którzy za jedyny słuszny uznają tylko Kielecki i na tych, którzy go nienawidzą. Jeśli należycie do pierwszej grupy, mamy dobrą wiadomość. Jeśli do drugiej - może teraz się do niego się przekonacie. W sieci lodziarni można dostać lody o tym smaku.

Lody o smaku Majonezu Kieleckiego

Wokół Majonezu Kieleckiego od lat krąży mnóstwo opinii. Wszystkie podzielone na dwa obozy, bowiem albo się go kocha, albo nienawidzi. Ma dość zdecydowany, octowy smak, co nie każdemu odpowiada. Zapewne na pomysł stworzenia lodów o tym smaku wpadły osoby z pierwszej grupy. Ale zaraz, zaraz. Lody?! Tak, w jednej z sieci, specjalizującej się w produkcji tradycyjnych lodów można dostać taki właśnie rarytas.

Good Lood to sieć lodziarni, które można znaleźć w kilku lokalizacjach w Warszawie i Krakowie. W ich stałej ofercie znajdziemy klasyczne smaki, takie jak truskawka, śmietanka czy czekolada. Dodatkowo codziennie pracownicy oferują także dodatkowy smak, który ujawniają wieczorem poprzedniego dnia. Od końca grudnia w sprzedaży dostępny jest także raczej niespotykany smak - Majonezu Kieleckiego.

Czy to żart? Nie - dlaczego? W bardziej wyrafinowanych restauracjach od lat jako dodatek można dostać lody bazyliowe czy musztardowe. Z kolei w lodziarniach nie dziwi już widok takich smaków, jak solone masło, piwo lub czerwone wino. W Burger Kingu zaś przez ograniczony czas sprzedawano lody z bekonem:

Majonez Kielecki - lody. Gdzie i do kiedy je kupimy?

Lody o smaku Majonezu Kieleckiego można dostać jeszcze przez kilka dni. Jeśli więc macie na niego chrapkę, śpieszcie się. Jak dowiedzieliśmy się u źródła, sieć będzie je produkować do końca stycznia. Dostaniemy je stacjonarnie w Krakowie przy placu Matejki 9 oraz w Warszawie w Galerii Mokotów. Można też zamówić lody do domu poprzez aplikację Good Lood Delivery.

Zobacz wideo Dwa w jednym - domowe lody i akcesoria do fitnessu

Co sądzicie o takich lodach? Spróbowalibyście? A może mieliście już okazję? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Więcej o: