Pruszkowska lodziarnia doceniona w światowym rankingu top 100. "Jesteśmy z tego bardzo dumni!"

"Jak raz zjesz te lody, już żadne nie będą smakować!" - napisała fanka na stronie pruszkowskiej lodziarni. I ewidentnie ma rację, doceniono je zagranicą.

Lody z Pruszkowa wśród najlepszych na świecie

Wyróżnienia w światowych konkursach i rankingach to zawsze miła wiadomość. Pisaliśmy już o wygranym przez Polaków włoskim konkursie na najlepszą pizzę neapolitańską, a śpieszymy z informacją o kolejnym sukcesie na arenie międzynarodowej.

Zobacz wideo

Pruszkowska lodziarnia Quattro Si jest prowadzona przez Węgra włoskiego pochodzenia. Przez cały sezon letni ustawiają się do niej naprawdę długie kolejki (sprawdziliśmy to), bo każdy chce skosztować pysznych lodów (to także sprawdziliśmy), przygotowywanych według rodzinnej, włoskiej receptury. Ostatnio na Facebooku lodziarni opublikowano informację, która napawa dumą zapewne nie tylko samego właściciela i pracowników, lecz także mieszkańców Pruszkowa, a teraz być może również pozostałych polskich miast.

Nasza lodziarnia znajduje się w tym światowym rankingu Top 100, na... 42. miejscu! Nie licząc lodziarni, które znajdują się na innych kontynentach (Ameryka, Australia, Azja), w Europie jesteśmy na 30. miejscu! Jesteśmy z tego bardzo dumni!

- czytamy w poście.

CreminiGenialna włoska przekąska, która wprost rozpływa się w ustach. Smażony krem

Opinie klientów nie pozostawiają złudzeń

Mowa o rankingu Top 100 Best Gelato Chefs 2020, stworzonego przez światowego lidera w dziedzinie lodziarstwa - firmę Carpigiani. W konkursie oceniano m.in. wyniki, które lodziarnie osiągnęły w branżowych imprezach, wizyty oraz degustacje przeprowadzane przez jury, jak i opinie klientów. A tych jest niemało - same pozytywne:

Jak najbardziej należy wam się miejsce w tym rankingu!
Jedliśmy lody w wielu miejscach w Europie i najlepsze znalazły się w naszym Pruszkowie
Jak raz zjesz te lody, już żadne nie będą smakować!

To tylko niektóre, z wielu komentarzy fanów pruszkowskiej lodziarni. Nic więc dziwnego, że długie kolejki nie zniechęcają klientów Quattro Si.

Więcej o: