Promocja piwa? Lidl przygotował specjalną ofertę. Obowiązuje tylko 30 kwietnia

Lidl - promocja piwa? Lista majówkowych zakupów dla wielu nie może nie uwzględniać złotego trunku. Sieciówka przygotowała ofertę na majówkę. Ale jest limitowana.

Promocja piwa Lidl

Majówka 2021, jak wiele poprzednich nie może obejść się bez grilla. Tym razem ponownie zaleca się, by spędzać ją w wąskim gronie, jednak nie wyklucza to małej uczty w ogródku czy na działce. Jak majówka, to grill, a jak grill, to najczęściej piwo. Choć są też inne możliwości, w tym bezalkoholowe (bo przecież nie tylko procentowe trunki muszą pojawić się na ogrodowym stole), jak na przykład wariacje na temat lemoniady czy genialny orzeźwiający napój z chia:

Zobacz wideo Chia fresca, czyli naturalny dopalacz dla organizmu

Promocja piwa? Lidl przygotował specjalną ofertę dla wszystkich tych, którzy jednak przepadają za tym trunkiem. Promocja trwa tylko dziś, a więc 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, jeśli więc planujecie zakup większej liczby butelek, spieszcie się.

Promocja piwa w Lidlu polega na tym, że kupując osiem butelek, zapłacicie za cztery. Nie trzeba być orłem z matematyki, żeby zauważyć 50-proc. oszczędność.

Jakie piwa w promocji? Lidl przygotował ofertę, w której każde piwo butelkowe brane jest pod uwagę. Jeśli więc wybierzecie osiem dowolnych i pójdziecie od kasy, kasjer naliczy wam wartość czterech.

Lidl: promocja piwa - lista

Nie wiecie, jakie piwa dostępne są w Lidlu? To między innymi Tyskie, Sommersby, Heineken, Budweiser, Paulaner, Perlenbacher, Desperados, Zlaty Bażant czy Argus.

Co do piwa? Jeśli poszukujecie klasycznych przepisów, sprawdźcie nasze pomysły na marynaty do mięs.  A może tym razem przygotujecie grilla trochę inaczej? Oto kilka sprawdzonych przepisów m.in. na genialną (wiemy, co mówimy) białą kiełbasę z suszonymi śliwkami:

Jak tam u was sezon grillowy? Już się zaczął, czy pierwszego w tym roku grilla odpalacie w majówkę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.