Nowa akcja w sieci Biedronka. Voucher pozwoli oszczędzić połowę. Będzie hit?

Biedronka po pozytywnym odbiorze poprzednich akcji voucherowych postanowiła zorganizować kolejną. Promocja "Oszczędzaj połowę" trwa przez cały maj. Na czym polega?

Promocja? Biedronka wychodzi naprzeciw klientom

Od 4 maja w Biedronce obowiązuje akcja voucherowa - "Oszczędzaj połowę". Klienci będą mogli zaoszczędzić połowę pieniędzy przy zakupach. Na czym polega promocja i jakie są jej zasady? Wyjaśniamy.

Biedronka - voucher pozwoli oszczędzić

To już kolejna akcja, którą organizuje Biedronka. Voucher będzie wydawany każdemu klientowi, który przez czas trwania akcji kupi produkty lub rodzaje produktów ze specjalnej oferty w danym tygodniu. Co tydzień będzie ich sześć - trzy od poniedziałku do środy i trzy od czwartku do soboty. Klienci będą nagradzani za kupno towaru objętego ofertą voucherem równym połowie wartości tych produktów. Haczyk tkwi w tym, że sprzedaż niektórych z nich może być ograniczona ilościowo lub czasowo - szczegółowa informacja dotycząca konkretnych towarów pojawi się na plakatach w sklepach sieci Biedronka.

Zobacz wideo Kurczak piccata - najpopularniejsze mięso w bardzo ciekawej wersji

Voucher będzie można otrzymać w przypadku zakupów droższych o co najmniej złotówkę niż wartość jego samego. Należy go wykorzystać przy rozliczaniu kolejnych zakupów - będzie aktywny w ciągu dwóch dni roboczych od momentu otrzymania. Trzeba jednak okazać kartę Moja Biedronka - voucher oczywiście także będzie potrzebny.

Akcja Biedronki "Oszczędzaj połowę" obowiązuje od 4 do 31 maja. Szczegóły znajdziecie na stronie sieci.

Więcej o: