Pierwszy Festiwal Pasibrzucha już w lipcu we Wrocławiu!

W dniach 2-4 lipca na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice odbędzie się Festiwal Pasibrzucha. To pierwsza edycja tego wyjątkowego wydarzenia, podczas którego będzie można skosztować specjałów przygotowanych przez najlepsze wrocławskie koncepty gastronomiczne oraz wziąć udział w licznych atrakcjach i wydarzeniach towarzyszących. Organizatorem Festiwalu jest kultowa marka Pasibus oraz firma Wrocław StrEat posiadająca bogate doświadczenie w realizacji tego typu projektów.

Pasibus powstał w 2013 roku i był jednym z pierwszych food trucków we Wrocławiu. Festiwal Pasibrzucha to zatem powrót do korzeni oraz próba odzwierciedlenia ulicznego klimatu Wrocławia w jednym wydarzeniu. Do współpracy zaproszono najlepsze lokalne koncepty gastronomiczne i organizacje, które zapewnią atrakcyjny program na cały weekend.

Festiwal Pasibrzucha to nie tylko wyśmienite jedzenie. To również mnóstwo atrakcji i wydarzeń towarzyszących. Pierwszego dnia, w piątek sceną zawładnie formacja stand-up’owa. Na sobotę zaplanowano bogaty program artystyczny podkreślający uliczny klimat wydarzenia. Trzeci i ostatni dzień imprezy, czyli niedziela to relaks oraz atrakcje przygotowane specjalnie dla rodzin z dziećmi. W trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział w wielu konkursach i wyzwaniach organizowanych przez wystawców i partnerów wydarzenia. Pasibus zaprasza m.in. na Festiwal Red Hota, podczas którego będzie można się zmierzyć z megaostrym burgerem w dwóch wariantach pikantności! W sobotę i niedzielę odbędą się profesjonalne biegi z przeszkodami dla dzieci organizowane przez Survival Race. Dodatkowo w trakcie Festiwalu prowadzone będą eliminacje do konkursu jedzenia na czas, którego finał będzie można oglądać w niedzielę na scenie głównej.

Oprócz tego każdy uczestnik Festiwalu Pasibrzucha będzie mógł za darmo skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów, jak np. kino nocne, rampa dla deskorolkarzy, beer pong czy nawet beer joga. To tylko część z zaplanowanych niespodzianek - organizatorzy odliczają czas do wydarzenia i stopniowo odkrywają kolejne karty. Wszystkie aktualności można śledzić na bieżąco na www.festiwalpasibrzucha.pl.