Biedronka od 31.05. Jaką ofertę przygotowała sieciówka na ten tydzień?

Od poniedziałku 31 maja w sklepach Biedronka dostępna jest nowa oferta. Co warto kupić tym razem? Biedronka od 31.05 przygotowała świetną ofertę i ciekawe promocje. Sprawdzamy, co znajdziemy w gazetce Biedronki od 31 maja 2021.

Biedronka od 31.05. Zrób listę zakupów

Planujecie wybrać się na zakupy spożywcze? Koniecznie przygotujcie listę zakupów. W ten sposób kupicie tylko potrzebne produkty, nic się nie zepsuje, nie będzie zalegało w lodówce. A dodatkowo o niczym nie zapomnicie. Zanim udacie się na zakupy, warto też zapoznać się z ofertą sklepu, do którego się wybieracie. Biedronka od 31.05 przygotowała szczególnie atrakcyjną ofertę.

Robisz świadome zakupy? Co z tego, skoro resztki i tak wrzucasz do kosza. Jak tego uniknąć? PodpowiadamyRobisz świadome zakupy? Co z tego, skoro resztki i tak wrzucasz do kosza

Biedronka od 31 maja - oferta Długi weekend 50 proc. taniej w Biedronce

Gazetka Biedronka od 31 maja 2021 będzie obowiązywała do 5 czerwca 2021. Mamy więc sześć dni na zrobienie zakupów i skorzystanie z promocji Biedronki. Na co warto się skusić? Zacznijmy od oferty typowo grillowej. Zbliża się w końcu długi weekend, więc wiele osób będzie spotykać się ze znajomymi i rodziną na grilla czy kawę. Biedronka przygotowała promocje - Długi weekend 50 proc. taniej w Biedronce.

Gazetka BiedronkiGazetka Biedronki fot. screen gazetka Biedronki

Zgodnie z ofertą gazetki Biedronki taniej kupimy karkówkę wieprzową bez kości - zapłacimy 8,99 zł zamiast 17,99 zł oraz kiełbasę śląską - wydamy 4,99 zł i dostaniemy drugie opakowanie kiełbasy gratis. Oferta Długi weekend 50 proc. taniej w Biedronce dotyczy też wybranych piw butelkowych, brykietu węgla drzewnego oraz łakoci - między innymi taniej kupimy jajko niespodziankę czy wybrane czekolady.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Biedronka gazetka. Lody Ekipy w ofercie

Także taniej kupimy lody Ekipy. Popularne w ostatnich tygodniach lody możemy kupić z 20 proc. rabatem. Zapłacimy więc 1,99 zł zamiast 2,49 zł za sztukę.

LodyPapierki po lodach o wartości nowego auta. Lody Ekipy to hit sprzedażowy

W dobrej cenie kupimy także wszystkie lody Kaktus. Tu jednak trzeba się spieszyć, gdyż zgodnie z promocją Biedronki, oferta jest ograniczona czasowo. Zakupy w promocyjnej cenie dokonamy wyłącznie 31 maja.

Ale jeśli nie zdążymy skorzystać z promocji Biedronki, nic straconego. Kolejnego dnia, w dzień dziecka, w promocji będą lody Marletto. Z kartą Moja Biedronka kupimy je za 1 zł!

Co jeszcze warto kupić? Gazetkę Biedronki od 31.05 znajdziecie TU.

Więcej o: