W Ikei pojawiły się nietypowe świeczki - coś dla fanów sztandarowego dania sieci. Niestety tylko dla wybranych

Kto miał okazję robić zakupy w Ikei, ten wie, że obowiązkowym punktem wycieczki jest restauracja, a w niej... oczywiście klopsiki. Kultowe danie sieci jest uwielbiane przez tysiące klientów na całym świecie. Tę wiedzę przedstawiciele Ikei wykorzystali w nietypowy sposób.

Nie baw się jedzeniem? Ikea robi to w ciekawym stylu

Ikea słynie z wielu ciekawych pomysłów. Kilka lat temu na Wielkanoc można było dostać czekoladowe zające w wersji "zrób to sam". Teraz przedstawiciele sieci postanowili pójść o krok dalej i jeszcze bardziej zabawić się jedzeniem - ale o taką zabawę raczej nikt się nie będzie obrażał.

IKEA wprowadza do swojej oferty niezwykłe wielkanocne słodycze.Niebanalny wielkanocny produkt IKEA - czekoladowego zająca musisz złożyć sam

Nietypowe świeczki na okrągłą rocznicę

W tym roku sieć obchodzi 10. rocznicę powstania programu Ikea Family. Z tej okazji klienci mają szansę otrzymać wyjątkowy prezent - świeczkę o zapachu kultowych klopsików. Co prawda, jeśli ktoś nie ma możliwości wybrać się do restauracji sieci, może odtworzyć je samodzielnie w domu (o czym więcej w artykule poniżej), jednak taka świeczka z pewnością przywoła w fanach miłe wspomnienia.

IKEA opublikowała przepis na słynne klopsiki. Można je zrobić samodzielnie w domuKlopsiki z IKEI we własnym domu? Sieć udostępniła przepis

By zdobyć wyjątkowy prezent, należy wziąć udział w specjalnej loterii Ikea Family, czytamy na portalu NY Post. Niestety ta obowiązuje jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych. Chociaż - kto wie - być może i polski oddział skusi się na taką formę podziękowania klientom.

Produkty o zapachu jedzenia nie takie rewolucyjne

Okazuje się, że to nie pierwsza firma, w której sztandarowe danie postanowiono zamienić na coś niekoniecznie do jedzenia. Jakiś czas temu także w KFC można było dostać taką świeczkę w kilku zapachach, m.in. smażonego kurczaka oraz tzw. gravy, czyli sosu pieczeniowego. W japońskim KFC zaś rozdawano kule do kąpieli o zapachu kurczaka w słynnej panierce z 11 ziół i przypraw.

Zobacz wideo

Co sądzicie o takim pomyśle? Chcielibyście mieć taką świeczkę w domu?

Więcej o: