12 piw gratis? Biedronka najprawdopodobniej wraca z promocją

12 piw gratis? Biedronka znów zachęca piwoszy. Znana wszystkim promocja ma ruszyć już w tym tygodniu.

Promocja na piwa Biedronka: 12 piw - 12 gratis

Biedronka 13.08 ma mieć w ofercie znaną wszystkim piwoszom promocję. Co prawda brakuje jeszcze oficjalnej informacji, jednak w internecie pojawiły się już przecieki. Według danych na stronie Pepper - popularnej platformie, na której użytkownicy publikują informacje o rozmaitych zniżkach, w Biedronce będziemy mogli dostać gratisowe piwa.

Zobacz wideo A co można zrobić z piwem? Nie tylko wypić! Sprawdźcie nasz przepis na piwne pączki!

Promocja na piwa Biedronka: 12 piw gratis

Na jakiej zasadzie ma działać oferta? Z pewnością nie będzie to nowość dla osób, które już wcześniej skusiła podobna promocja na piwa. Biedronka już w najbliższy piątek ma zaoferować klientom sieci Biedronka 12 piw gratis. By je otrzymać, wystarczy kupić 12 piw butelkowych wybranych marek. Drugie tyle dostaniemy za darmo.

Jakich trunków ma dotyczyć promocja na piwa? Biedronka wytypowała kilkanaście rodzajów, jednak, jak wspominaliśmy, są to jeszcze niepotwierdzone informacje. Według nich 12 piw gratis Biedronka zaoferuje przy zakupie takich marek, jak Despedados, Corona, Heineken, Sommersby, Żywiec, Calrsberg czy Beck's.

Promocja na piwa Biedronka "12 piw - 12 gratis" z pewnością ponownie przyciągnie do sklepów rzesze fanów złotego trunku. My poczekamy jeszcze na oficjalną informację na stronie sieci.

Więcej o: