Gotowanie, niebywała umiejętność opowiadania i "memiczność". Za to kochamy Makłowicza [PRZEGLĄD MEMÓW]

Robert Makłowicz ma specjalne miejsce w sercach wielu fanów dobrego jedzenia. W większości przypadków nawet nie chodzi o samo gotowanie, lecz o to, w jaki sposób o nim opowiada. Do tego dodajmy poczucie humoru i docenianą w dzisiejszych czasach "memiczność" i mamy receptę na ulubieńca internautów.

Paczka memów z okazji urodzin

Ten ulubieniec właśnie dziś obchodzi 58. urodziny. Z tej okazji wypiliśmy już kufel zupy z piwem z przepisu Roberta Makłowicza, a także przygotowaliśmy dla was przegląd memów z udziałem naszego najsłynniejszego kulinarnego dziennikarza, podróżnika i krytyka. Gotowi? No to wsiadajcie na naszą karuzelę śmiechu.

Robert MakłowiczDziś urodziny Roberta Makłowicza. Wznosimy wirtualny toast. Piwem. W zupie

Zacznijmy od chyba najpopularniejszego filmiku z Makłowiczem, który krąży po sieci już od ładnych paru miesięcy. Na nagraniu obserwuje, jak towarzyszący mu piesek zajada się świeżym koperkiem. Jego zabójczy śmiech podłapali internauci i szybko stał się memem.

 
 
 

Poniżej jeszcze kilka najlepszych memów. Szykujcie chusteczki - sami popłakaliśmy się ze śmiechu.

 
 
 
 
 
 
 
 

No, koniec naszej przejażdżki karuzelą śmiechu. Czego życzylibyście panu Robertowi z okazji urodzin? My zdecydowanie dalszego pielęgnowania "memiczności".

Więcej o: