Magda Gessler bez litości. Ostry komentarz na temat potrawy uczestniczki "MasterChefa"

Magda Gessler słynie z ciętego języka jeśli chodzi o potrawy jej serwowane. Tym razem podczas jednego z odcinków "MasterChefa" pozwoliła sobie na krótki, acz z pewnością bolesny komentarz na temat dania.

Ostry komentarz Magdy Gessler

Rzucanie talerzami, wypluwanie jedzenia i komentarze typu: "wy tu trujecie ludzi" to klasyczne zachowania Magdy Gessler podczas jej programów. Te akurat pojawiły się w "Kuchennych rewolucjach", jednak również w innych produkcjach z udziałem restauratorki padają ostre słowa.

Tradycyjny tatar to przysmak znany w naszej kuchni od dawna.Dobra wołowina i kilka dodatków to idealna przystawka. Oto klasyczny tatar.

Tym razem zdarzyło się podczas jednego z odcinków "MasterChefa". Uczestniczka przygotowała tatara - danie proste, które można jednak łatwo zepsuć. Zwykle do obiekcji wobec tatara należy zbyt słabe przyprawienie lub niska jakość mięsa, która wiąże się z ryzykiem zatrucia. Uczestniczka jednak spotkała się z krytyką restauratorki na zgoła innej płaszczyźnie. Jak donosi Pudelek, sam widok dania zraził Magdę Gessler.

Ja pierniczę. To wygląda jak kupa!

- wykrzyknęła restauratorka, widząc przed sobą potrawę.

tatar ze śledziaTatar ze śledzia Magdy Gessler to hit na imprezy. Jak go zrobić? [PRZEPIS]

Prezentacja tatara nie spodobała się także drugiemu jurorowi, choć Michel Moran raczej oszczędził uczestniczce obraźliwego komentarza. Ta zdecydowanie nie była zadowolona ze swojego dania, a dodatkowe uwagi jury były dla niej zawstydzające.

Zobacz wideo Tatar wołowy - niebo w gębie!

Czy potrawa była rzeczywiście warta takiego komentarza? Nie nam to oceniać, jednak z pewnością słowa restauratorki pozostaną w pamięci uczestniczki "MasterChefa".

Więcej o: