Debata na temat KitKata. Tiktokerka pyta, jak go jeść i wywołuje burzę. Wkracza sam producent

Czy zastanawialiście się kiedyś... jak poprawnie zjeść KitKata? Na TikToku rozpętała się burza na ten temat. Okazuje się, że wcale nie jest to oczywiste.

Pizzę jecie rękami czy używając sztućców? Tosty kroicie na trójkąty czy podajecie całe kromki? A jak jecie KitKata? Okazuje się, że ludzie potrafią się sprzeczać nawet o to. Sprawdźcie, o co poszło.

Jak poprawnie jeść KitKata

Wafelki KitKat składają się z trzech sklejonych kawałków. TikTokerka opublikowała filmik, na którym po prostu gryzie wafelek. W komentarzach rozpętała się burza - okazało się, że niektórzy wolą je odłamywać i są bardzo przywiązani do tego sposobu. Inny TikToker odniósł się w prześmiewczy sposób do tej dyskusji, publikując wideo, w którym kłóci się sam ze sobą na temat sposobu jedzenia wafelka. Spodziewaliście się, że może to wzbudzić aż takie emocje?

Zobacz wideo Zrób to sam, czyli domowy fit baton dla łasuchów

Producent interweniuje

Do internetowej afery odniósł się producent TikToka, firma Nestle. Dyrektor ds. Marketingu, Joyce Tan napisał:

Wiemy, że sposób jedzenia naszego KitKata może budzić wiele emocji i wiele osób będzie bronić swojej ulubionej techniki. Niezależnie, czy odłamujesz wafelki, czy skubiesz, czy gryziesz całość, ważna jest ta chwila przyjemności, kiedy po prostu jesz KitKata. W swój ulubiony sposób.

A wy jak jecie KitKata?

Więcej o:
Copyright © Agora SA