Eminem otworzył knajpę w Detroit. Nie zgadniecie, jak się nazywa

Jeden z najpopularniejszych raperów na świecie otworzył niedawno własną knajpę. Znając jej nazwę, trudno wyobrazić sobie, by mogła być inna.

Nowy lokal Eminema

Przedsięwzięcie - jak wiele aktywności Eminema - było trzymane w tajemnicy. Raper poinformował o otwarciu zaledwie kilka godzin wcześniej. Gdy to się stało, przed lokalem szybko ustawiła się kolejka fanów. Restauracja nie jest typową salą, lecz jedzenie wydaje się przez okienko.

Polskie produkty reklamowane przez gwiazdy Hollywood. Pamiętacie te spoty?Polskie produkty reklamowane przez gwiazdy Hollywood. Pamiętacie te spoty?

Jakie potrawy można tam dostać? Każdy szanujący się fan Eminema wie, z jakim daniem najczęściej kojarzy się rapera. To oczywiście spaghetti. A to za sprawą jego najsłynniejszego utworu "Lose yourself", który stanowi najważniejszy punkt w jego karierze, bo to właśnie od niego wszystko się zaczęło.

Zobacz wideo Spaghetti z klopsami mięsnymi i sosem pomidorowym

Mamine spaghetti z rąk Eminema

Już w pierwszych wersach jego piosenki pojawiają się słowa o spaghetti jego mamy. Nikogo więc nie powinno dziwić, że lokal został nazwany właśnie "Mom's spaghetti".

 

Dla fanów Eminema już samo zjedzenie w jego knajpie musi być przeżyciem, a co dopiero być przez niego obsłużonym. Okazuje się, że na otwarciu pojawił się sam raper. Ale nie stał na czerwonym dywanie. Wychylił głowę przez okienko i wydawał potrawy fanom. Nie odmówił też zrobienia z nimi zdjęć.

Więcej o: