Restauracja Lewandowskiego już otwarta. Menu? Intryguje

Nine's, restauracja, której właścicielem jest Robert Lewandowski, już otwarta. Lokal znajduje się w Warszawie i serwuje bardzo zróżnicowaną kuchnię. To co, są tu fani dobrego jedzenia i Lewego?

W Browarach Warszawskich w stolicy, na Woli, otworzyła się knajpa Roberta Lewandowskiego, Nine's. Najpopularniejszy polski piłkarz ostatnich lat jest jednym z trzech współwłaścicieli knajpy (obok Jacka Trybuchowskiego i Jerzego Krzanowskiego). W poniedziałek otworzył się bar sportowy, a we wtorek - część restauracyjna.

Nine's - jak wygląda?

Obiekt ma 3300 m kw., restauracja mieści się na czterech poziomach. Najniżej znajduje się Sport's Bar, na dwóch kolejnych piętrach restauracja, a najwyżej Fan Zone, miejsce z trybuną i ogromnym telebimem. W lokalu jest również kilkanaście telewizorów.

Poza tym, że w restauracji możemy oglądać sport, zobaczymy w niej także wiele pamiątek sportowych. Znajdują się tutaj m.in. rękawice Andrzeja Gołoty, narty Kamila Stocha czy piłka z autografem Marcina Gortata. Miejsce ma przyciągać nie tylko fanów piłki nożnej, ale także rodziny, które chcą razem spędzić czas.

Zobacz wideo

Nine's - menu

Za menu w restauracji odpowiada Tadeusz Müller, szef kuchni i restaurator, syn Magdy Gessler. W karcie dań znajdą się takie pozycje jak schabowy z kością (rasy Złotnicka Pstra, z chrupiącą posypką pangratto, ziemniakami i świeżym ogórkiem), za którego zapłacimy 39,90 zł, ramen dorsz (pieczona polędwica z dorsza podawana z makaronem ramen, bulionem krewetkowym i dodatkami w stylu azjatyckim) za 47,90 zł czy beyond kofta (kofty z beyond meat, grillowane boczniaki podawane z budyniem kukurydzianym i dodatkami) w cenie 47,90 zł. W menu znajduje się wiele propozycji - zarówno mięsnych, jak i rybnych lub bezmięsnych - przeważnie z kuchni amerykańskiej, ale też azjatyckiej czy polskiej.

Przekąską, która może okazać się hitem, są bajgle w kształcie dziewiątek, wyrabiane w ciągu dziewięciu minut. Za podstawową wersję zapłacimy 10,90 zł, ale można wybrać je w różnych wariantach. Wieńczy je "Hat Trick Pretzel Pizza", czyli minipizze z ciasta preclowego z różnymi dodatkami. Zapłacimy za nie 41,90 zł.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.