Mata z Maka. Od dziś w sieciówce kupimy zestaw skomponowany przez rapera. Ale nie w każdym lokalu

Co wspólnego ma Mata z jedzeniem z Maka? Od dziś całkiem sporo, bo do oferty sieciówki trafił właśnie zestaw stworzony przez rapera. Co wchodzi z jego skład? Gdzie możemy go kupić? Odpowiadamy.

Mata to niekwestionowanie najpopularniejszy raper ostatnich lat. W tym roku stał się pierwszym polskojęzycznym artystą, który trafił na listę "Global 200" magazynu "Billboard", a zaledwie kilka tygodni temu pobił rekord na Spotify, gdzie jako pierwszy żyjący polski twórca zdobył 2 miliony słuchaczy. Nic więc dziwnego, że stał się łakomym kąskiem dla gigantów, chcących podkręcić sprzedaż własnych produktów.

Zestaw Maty - menu McDonald's

Od dziś w lokalach sieci McDonald's można kupić specjalny zestaw opracowany przez rapera. Co wchodzi w jego skład?

Zobacz wideo Jak zrobić tartę hamburgerową?

Vanilla matcha latte, zwana Matchak latte to tylko jedna z trzech pozycji, które znajdują się w zestawie Maty. Do tego dochodzą tradycyjnie frytki oraz całkowita nowość, czyli cheeseburger w wersji na bogato, bo nie podwójny, a potrójny. Zestaw kosztuje 18 złotych.

Zestaw Maty w McDonald's z pewnością przypadnie do gustu i fanom klasycznych zestawów z sieciówki, i tym, którzy lubią wprowadzić nieco mniej typowe - jak na Maka - pozycje. Można kupić go, korzystając z aplikacji Maka, w zakładce "okazYEAH!". 

 

Zestaw Maty nie dla wszystkich

Vanilla matcha latte, frytki i potrójnego cheese'a można kupić w prawie wszystkich lokalach sieciówki. Nie wszyscy będą zadowoleni, bo oferta nie obowiązuje w dwóch restauracjach: na terenie lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy. Dodatkowo zainteresowani powinni się pośpieszyć. Oferta jest bowiem ważna zaledwie przez kilka tygodni - do 21 listopada. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.