Pokazała ukrytą tackę w tosterze. Ludzie nie mogli uwierzyć. "Czekaj, co?"

Internet to studnia bez dna, jeśli chodzi o wszelkiej maści, bardzej lub mniej przydatne, triki, wskazówki czy lifehacki. Praktycznie każdego dnia można dowiedzieć się, że coś robiło się źle całe życie albo nie wiedziało się, że pewien mały szczegół, na który nie zwracaliśmy uwagi, ma ukryte znaczenie, które wywraca do góry nogami naszą rzeczywistość. Tak jest również w przypadku ukrytego elementu w tosterze o którym, jak się okazuje, nie wszyscy wiedzą, a który spełnia bardzo ważną (oczywiście) funkcję.

Więcej trików z TikToka znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kopalnią wspomnianych lifehacków i porad jest między innymi TikTok. To tam można zorientować się, jak niewiele, tak naprawdę, wiemy o świecie. Niektóre triki rzeczywiście są przydatne, na widok innych można tylko popukać się w czoło, bo w rzeczywistości bardziej komplikują życie niż je ułatwiają.

Z TikToka można też dowiedzieć się o pewnych rzeczach, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia. A przynajmniej część z nas nie miała. Jakiś czas temu na profilu The Big Clean Co. pojawił się filmik, którego autorka zapytała: "Kiedy ostatni raz czyściliście tackę pod tosterem?". I zaczęło się... Wiele osób po prostu odpowiedziało na zadane pytanie - przy czym odpowiedzi miały bardzo szeroką rozpiętość czasową, począwszy od "dzisiaj", aż po "rok temu".

Więcej emocji wzbudziło jednak to, że pod tosterem w ogóle jest taka wysuwana tacka. Bardzo dużo komentujących spotkało się z nią pierwszy raz i nie mogło uwierzyć w jej istnienie.

Nawet nie wiedziałam, że toster ma taką tackę.
Czekaj, co? Toster ma coś takiego?
Mój toster ma tackę? To podejrzane.
Nawet nie wiedziałam, że taką mam, dopóki pewnego dnia mi nie wypadła.
Zobacz wideo Te produkty kroisz codziennie. Dzięki naszym trikom ułatwisz sobie życie

Pod jednym z komentarzy znalazła się nawet zabawna odpowiedź tiktokowego profilu. "...tackę pod tosterem?" - zapytała jedna z osób, na co autorka filmiku odpowiedziała: "Zgaduję, że to znaczy, że nigdy".

Tacka rzeczywiście jest ukryta i nie rzuca się w oczy. Jest zainstalowana po to, aby zbierać okruchy, które gromadzą się w trakcie używania sprzętu. Część osób jest świadoma, że taki element znajduje się w tosterach, o czym świadczy chociażby to, że regularnie go czyszczą. Jednak tylko jedna osoba w komentarzach wyraziła swoje szczere zaskoczenie reakcją innych komentujących:

Ludzie naprawdę nie wiedzieli, że tostery mają taką tackę?

A wy wiedzieliście, że tostery mają taki "ukryty" element? Kiedy ostatnio go czyściliście?

Haps.pl jest dla Was i dla Was piszemy o kulinariach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o:
Copyright © Agora SA