18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Dwa popularne supermarkety planują wielką promocję na majówkę! Lidl i Biedronka oferują darmowe piwa

Majówka już za kilka dni i z tej okazji dwa popularne supermarkety przygotowały dla swoich klientów dużą promocję! Lidl i Biedronka już w ten weekend startują z ofertą na grilla, a ponieważ majówka to także okres spotkań ze znajomymi, obie sieci postanowiły rozdać klientom darmowe piwa.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na naszej stronie Gazeta.pl

Do majówki zostało niewiele czasu. Wszyscy, którzy postanowili zostać w kraju, z pewnością dobrze zaplanują ten czas. Tarasy, ogrody i ogródki działkowe już w ten weekend zapełnią się po brzegi, a podczas spotkań towarzyskich z pewnością część osób sięgnie po napoje z procentami. Biedronka i Lidl to przewidziały i przygotowały dla klientów wyjątkowe promocje.

Przy grillowaniu popełniamy błędyCzego nie robić podczas grillowania? Oto 10 błędów, które popełniamy

Lidl i Biedronka oferują atrakcyjną promocję na majówkę

Niemiecka sieć sklepów Lidl od piątku do soboty rusza z ofertą dedykowaną specjalnie na majówkę. Każdy klient, który kupi cztery piwa w butelce, kolejne cztery dostanie za darmo. Warto również wspomnieć, że wszystkie piwa można dowolnie łączyć. Jest jednak jeden warunek, który trzeba spełnić. Promocja skierowane jest tylko do posiadaczy aplikacji Lidl Plus, którzy aktywują odpowiedni kupon. 

Popularny sklep Biedronka także przygotował atrakcyjną promocję. Przy zakupie 12 piw w butelce kolejne 12 otrzymasz za darmo! W tym przypadku lista warunków jest nieco dłuższa. Z promocji mogą skorzystać jedynie osoby posiadające kartę Moja Biedronka. Promocją są objęte wyłącznie trunki w butelkach bezzwrotnych, warto również podkreślić, że 12+12, oznacza, że klient, który kupi 24 piwa, 12 najtańszych dostanie za darmo. Wielka wyprzedaż trwa jednak znacznie krócej niż w Lidlu - obowiązuje wyłącznie w piątek 29 kwietnia.

Zobacz wideo Trzy proste myki, które przydadzą się podczas piwa w plenerze. Otwieracz nie będzie już potrzebny!

Majówka 2022 - zakaz handlu 1 i 3 maja

Warto wspomnieć, że tegoroczna majówka wypada w weekend, a to oznacza zakaz handlu w niedzielę 1 maja. Wszyscy zapominalscy powinni zapamiętać tę datę, ponieważ 3 maja - Świeto Konstytucji, także zastaniemy zamknięte sklepy. Zachęcamy zatem do wcześniejszych przygotowań i spędzenia majówki bez zmartwień o brakujące produkty. 

***

Haps.pl jest dla Was i dla Was piszemy o kulinariach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: