Czy 1 maja McDonaldy są otwarte? Sprawdź, czy restauracja będzie czynna w długi majowy weekend

Dla wszystkich osób, które zapomniały zrobić zakupy na długi majowy weekend, ratunkiem może być posiłek w restauracji. Niezawodna w takich momentach okazuje się sieć McDonald's, która jest czynna przez prawie wszystkie dni w roku. Czy restauracja będzie otwarta także 1 maja? Sprawdź dni i godziny otwarcia popularnej sieci w długi weekend.

Majówka zbliża się wielkimi krokami, warto jednak pamiętać, że w nadchodzące święta niektóre sklepy i restauracje będą zamknięte. Czy sieć McDonald's będzie czynna w niedzielę 1 maja, kiedy obchodzimy Narodowe Święto Pracy? 

Czy restauracje McDonald's będą otwarte w majówkę 2022 r.?

Długi weekend majowy właśnie się rozpoczyna. Spora część osób w ferworze małych wakacji zapomni jednak, że w najbliższych dniach większość sklepów nie będzie działać. Wszyscy zapominalscy mogą jednak liczyć na ciepły posiłek czy przekąskę w popularnej sieci fast food.

McDonald's będzie czynny nie tylko 1 maja, ale i przez całą majówkę. Wyjątkiem mogą być restauracje w galeriach handlowych, które w tym czasie będą zamknięte. Niektóre z lokali tej fastfoodowej sieci są otwarte nawet 24 godziny na dobę, co zadowoli wszystkich, którzy w majówkę udają się w odległe trasy lub korzystają z uroków nocnego życia miast.

Zobacz wideo Czy Rosjanie będą tęsknić za McDonald's?

Popularna usługa Mcdelivery również będzie dostępna, więc bez żadnych przeszkód będzie można zamówić jedzenie pod wybrany adres. 

Święto Pracy 1 maja - co będzie otwarte?

Wszystkie osoby, które będą chciały zrobić zakupy w galeriach handlowych i supermarketach będą musiały zaplanować je na inny dzień. W niedzielę 1 maja otwarte będą tylko małe, lokalne sklepiki gdzie za ladą stoi tylko właściciel, a także sklepy na stacjach benzynowych. 

***

Haps.pl jest dla Was i dla Was piszemy o kulinariach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.