Czy Żabka jest otwarta 1 maja? Sprawdzamy godziny otwarcia sklepu podczas długiego weekendu

Majówka zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza rozpoczynający się długi weekend. Warto pamiętać o wcześniejszym zrobieniu zakupów, ponieważ cześć sklepów będzie wtedy zamknięta. Czy żabka jest otwarta 1 maja? Sprawdziliśmy godziny otwarcia popularnej sieci.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zbliża się długi weekend majowy, zatem rusza także sezon spotkań, grillowania i licznych wyjazdów. Warto pamiętać także o zrobieniu zakupów, bowiem nieliczne sklepy będą otwarte w czasie majówki. Sprawdzamy, czy popularny sklep żabka jest otwarty 1 maja i w pozostałe dni.

Żabka zaangażowała się w pomoc UkrainieŻabka pomaga Ukrainie. "Gotowość do udzielenia niezbędnej pomocy"

Czy żabka jest otwarta 1 maja? Sprawdź, jak czy zrobisz tam zakupy 

Wszyscy, którzy zapomnieli zrobić zakupy lub skończyły się im zapasy, mogą liczyć na małe osiedlowe sklepy, w których za ladą stoi właściciel. Na liście otwartych placówek w majówkę jest m.insieć Żabka. Nie powinno to nikogo dziwić, marka od lat oferuje usługi wtedy, gdy większość sklepów konkurencji jest nieczynna. Warto sprawdzić godziny otwarcia poszczególnych punktów przez oficjalną aplikację, ponieważ w zależności od miejscowości mogą się różnić. Otwarte Żabki są zależne od decyzji franczyzobiorcy. 

Zakupy w popularnej sieci będziemy mogli zrobić zarówno 1 jak i 3 maja. Z kolei 2 maja 2022 roku sklepy Żabka będą otwarte w tradycyjnych godzinach, tj. między godziną 6:00 a 23:00.

Zobacz wideo Czy ze względu na sytuację w Ukrainie będą otwarte w niedzielę sklepy?

Sklep żabka - popularna sieć, która zawsze jest otwarta

W ostatnich latach jest to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci sklepów typu "convenience". Działa ona w modelu franczyzowym, obecnie liczy 7207 placówek, 5800 franczyzobiorców i obsługuje 2,5 miliona klientów. Dla porównania w 2013 roku funkcjonowało 3000 Żabek. Więcej ciekawych informacji na ten temat znajdziesz w naszym artykule: Dziś te sklepy są na niemal każdym osiedlu. Jak rozprzestrzeniają się "convenience stores"?

Gdzie jeszcze zrobisz zakupy 1 maja?

Tego dnia otwarte mogą być także wszystkie te sklepy, za których ladą stoi właściciel. Można także zaopatrzyć się m.in. na stacjach benzynowych. Otwarte będą także wybrane kwiaciarnie, cukiernie, czy piekarnie. 

***

Haps.pl jest dla Was i dla Was piszemy o kulinariach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: