"Milionerzy". Uczestniczka dotarła do pytania za 10 tys. zł, jednak trudność sprawił... agrest

"Milionerzy" to popularny program, który emitowany jest od ponad 20 lat. W ostatnim odcinku uczestniczka świetnie radziła sobie ze wszystkimi pytaniami. Pierwsze schody zaczęły się gdy padło pytanie o... agrest. Zdradzamy poprawną odpowiedź i dalsze losy uczestniczki.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W 548. odcinku programu "Milionerzy" kolejna uczestniczka ubiegała się o główną nagrodę - milion złotych. Aby zdobyć wygraną, należy odpowiedzieć na 12 pytań, które często z pozoru wydają się łatwe, jednak okazują się podchwytliwe i wymagają sporej wiedzy ogólnej.

Pytanie za 10 tys. dotyczyło agrestu

Uczestniczką ostatniego odcinka programu "Milionerzy" była Magdalena Panek z Jeleniej Góry. Kobieta ukończyła studia w Opolu na trzech kierunkach: administracji, ekonomii i prawie. Gra toczyła się bardzo korzystnie, a Magdalena udzielała szybkich odpowiedzi. Prawidłowo wskazała bohaterki dramatu Czechowa, wykazała się także wiedzą w zakresie filmu. Pierwsze schody pojawiły się w pytaniu gwarantującym 10 tys. zł, które brzmiało następująco:

Zwyczajowo nazywany jest agrestem.

  • A) porzeczka agrest
  • B) malina agrest
  • C) agrest jeżyna
  • D) agrest borówka
Zobacz wideo Ciągle się śpieszysz? Dopada cię stres? Jedz agrest

Na pierwszy rzut oka pytanie może wydawać się banalnie proste, jednak kobieta miała spory problem, by na nie odpowiedzieć. Uczestniczka nie ukrywała, że zna ten owoc po prostu jako agrest. - Najbardziej przypomina mi krzak maliny i jeżyny - przyznała. Zdecydowała się postawić na wariant C) agrest jeżyna. Niestety szybko okazało się, że intuicja tym razem zawiodła. 

Niestety nie. Porzeczka agrest. Ale zagrałaś odważnie, dzielnie

- pogratulował jej prowadzący program Hubert Urbański. 

Ostatecznie zawodniczka zakończyła grę z gwarantowanym tysiącem zł.

Źródło: milionerzy.tvn.pl

***

Haps.pl jest dla Was i dla Was piszemy o kulinariach. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.